Facebook Google+ Twitter

Konferencja "Nowa Marka: Łódź. Głosy za i przeciw"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-21 15:43

Konferencja poświęcona będzie w szczególności zmianom zachodzącym w naszym mieście - zmianom prowadzącym do stworzenia nowej marki, jaką ma być Łódź. Marka jest integralnie związana z miejscem, jego historią i kulturą.

 / Fot. Halszka Kozakiewicz/Wiktor KołyskoClark University i Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania przy partnerskiej współpracy z Oddziałem Obsługi Piotrkowskiej mają przyjemność zaprosić Państwa na:

Konferencję "Nowa Marka: Łódź. Głosy za i przeciw"
25 LIPCA 2011, MAŁA SALA OBRAD UMŁ, UL. PIOTRKOWSKA 104
GODZ. 11.

Łódź to miasto kontrastów. Miasto wielokulturowe. Miasto, które nie bez powodu określane jest mianem "HollyŁódź" - stanowi największy w Polsce ośrodek produkcji filmowej.

Łódź to również ośrodek kulturalny, pełen różnego rodzaju imprez muzycznych, teatralnych, literackich i plastycznych. Tu rokrocznie odbywa się kilkadziesiąt festiwali i przeglądów.
To także klasyczny przykład miasta przemysłowego, które przeżywa dziś okres gwałtownych i głębokich przemian.

Konferencja poświęcona będzie w szczególności zmianom zachodzącym w naszym mieście -zmianom prowadzącym do stworzenia nowej marki, jaką ma być Łódź. Marka jest integralnie związana z miejscem, jego historią i kulturą. Te elementy stanowią o jego sile, tożsamości i osobowości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.