Facebook Google+ Twitter

Konferencja „Superwoman na rynku pracy”

7 listopada o godzinie 9:00 w Domu Krakowskim przy ul. Św. Anny 2 w Krakowie rozpocznie się konferencja „Superwoman na rynku pracy”.

 / Fot. Kongres KobietCykl seminariów, warsztatów i konsultacji skierowany jest do kobiet, które chcą umacniać swoją pozycję na rynku pracy i rozwijać własną przedsiębiorczość. Zapraszamy do bezpłatnego udziału.
Zawrotne tempo świata nakłada na współczesne kobiety mnóstwo wyzwań, którym coraz trudniej sprostać. Osiągnięcie sukcesu w pracy zawodowej bywa okupione brakiem satysfakcji w życiu osobistym. Najbliższa konferencja będzie skierowana do kobiet, które chcą świadomie zarządzać własnymi priorytetami, by znaleźć harmonię pomiędzy sferą prywatną a karierą zawodową. Zapraszamy do udziału w dyskusji poświęconej aktywności i przedsiębiorczo¬ści oraz w sesjach warsztatowych, podczas których przedstawimy możliwości harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, oraz spróbujemy odpowiedzieć na wciąż aktualne pytanie: jak zwiększyć zaangażo-wanie, radość i satysfakcję z wykonywanej pracy? Jak poradzić sobie z powrotem do pracy po przerwie związanej z macierzyństwem lub z utratą pracy? Jak budować markę i reputację na rynku pracy? W jaki sposób odkryć i budować własną przedsiębiorczość?
Imprezę poprowadzi Dorota Warakomska, dziennikarka i publicystka, autorka reportaży, programów telewizyjnych, artykułów, doradczyni medialna, wykładowczyni, autorka m.in. książki o USA: „Droga 66”. Prezeska zarządu Stowarzyszenia Kongres Kobiet oraz rzeczniczka prasowa, prezeska „Polish Professional Women Network”.
Gośćmi panelu dyskusyjnego będą:
Małgorzata Jantos, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Krakowa
Katarzyna Majewska, Dyrektorka Zarządzająca, PZU
Agata Niemiec, właścicielka agencji PR
Jolanta Nosal, Coach, Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU
Iwona Sarachman, menedżerka z wieloletnim korporacyjnym stażem
Katarzyna Warchał, pomysłodawczyni Inicjatywy „OnaSpełniona”
Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem:
https://online.ikongres.pl/conference/Czas_na_Kobiety_SUPERWOMAN_NA_RYNKU_PRACY_-_Krakow
Organizatorzy:
Stowarzyszenie Kongres Kobiet i Konfederacja Lewiatan

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.