Facebook Google+ Twitter

Konferencja w sprawie polityki zdrowotnej dostępna online

24 września od 9.00 do 17.00 będzie można skorzystać z bezpłatnego udziału w konferencji online Międzynarodowego Forum Polityki Rządowej w Ochronie Służby Zdrowia.

logo / Fot. TVIPOrganizatorem Międzynarodowego Forum Polityki Rządowej w Ochronie Służby Zdrowia jest Fundacja „Inkubator Technologiczny”. Konferencja będzie miała miejsce w warszawskim hotelu InterContinental.

Współpraca British-Polish Chamber of Commerce, TVIP i Bankier.pl jest nie tylko innowacyjną, ale atrakcyjną i multimedialną propozycją w zakresie promocji konferencji. Technologia Live Streaming pozwala transmitować do Internetu wydarzenie na żywo w czasie rzeczywistym. Transmisja online zapewnia efektywny przepływ informacji oraz natychmiastowe dotarcie do dużej grupy odbiorców.

- Z punktu widzenia organizatora wydarzenia biznesowego, edukacyjnego, kulturalnego i sportowego takie rozwiązanie jest bardzo atrakcyjne, ze względu na zwiększenie dostępności do wydarzenia, a także budowanie swojego wizerunku jako nowoczesnej firmy - mówi Honorata Gawlas, właścicielka TVIP.

Program konferencji obejmuje wystąpienia przedstawicieli polskiego i brytyjskiego rządu oraz reprezentantów parlamentu europejskiego. Wiodącym tematem konferencji będzie: „Rola administracji państwowej w zapewnieniu najwyższej jakości systemu opieki zdrowotnej”. Międzynarodowe Forum Polityki Rządowej w Ochronie Zdrowia z udziałem ekspertów z Polski i Wielkiej Brytanii przyczyni się do rozwoju europejskiego dialogu.

W programie Forum, oprócz wystąpień przedstawicieli polskiej i brytyjskiej administracji publicznej, przewidywane są praktyczne zajęcia edukacyjne, których głównym celem jest umożliwienie uczestnikom identyfikacji problemów, z którymi boryka się służba zdrowia, oraz metod ich rozwiązywania.


Konferencję będzie można oglądać na stronie internetowej bankier.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.