Facebook Google+ Twitter

Konferencja WĘGIEL – TANIA ENERGIA I MIEJSCA PRACY w Katowicach

W dniach 8-11 września odbędą się w katowickim Spodku i Centrum Kongresowym Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego ,,KATOWICE”. W ich ramach odbędzie się konferencja pt. WĘGIEL – TANIA ENERGIA I MIEJSCA PRACY.

GIPH - logo / Fot. GIPH - logoGórnicza Izba Przemysłowo-Handlowa – jako reprezentant firm górniczych i okołogórniczych - od początku istnienia Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego ,,KATOWICE” włącza się w ich promowanie. Aktywnie uczestniczy też w wydarzeniach towarzyszących, a niektóre z nich inspiruje i organizuje. Tak też będzie i w tym roku. Izba przygotowała kolejną możliwość do wymiany idei i poglądów. Będzie nią konferencja pt. ,,WĘGIEL – TANIA ENERGIA I MIEJSCA PRACY”, która odbędzie się w pierwszym dniu targów, tj. 8 września br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym
w Katowicach.

W czasie konferencji przedstawione zostaną referaty dotyczące m.in. górnictwa węglowego w Unii Europejskiej i na Świecie, polityki energetycznej i klimatycznej Unii Europejskiej oraz czystych technologii węglowych. Wszystkie te niezwykle ważne dla górnictwa tematy zostaną zaprezentowane przez osoby zaangażowane w działania na rzecz obrony sektora górniczego przed polityką anty-węglową oraz jego promocję w Europie i na Świecie.

Konferencję otworzy Janusz Olszowski – Prezes GIPH, a wśród prelegentów znaleźli się: Vladimir Budinsky – Wiceprzewodniczący grupy ekspertów ds. czystej produkcji energii elektrycznej z paliw kopalnianych Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ /EKG ONZ/ w Genewie, Członek Zarządu/Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Severoceske Doly S.A.; Józef Dubiński – Dyrektor Naczelny GIG; Zygmunt Łukaszczyk – Prezes Zarządu KHW S.A., Prezydent Euracoal; Brian Ricketts – Sekretarz Generalny Euracoal oraz Krzysztof Sędzikowski - Prezes Zarządu KW S.A.

Szczegółowe informacje na temat konferencji na stronie organizatora: www.giph.com.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Katowice GIPH


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.