Facebook Google+ Twitter

Konferencje Cloud Computing GigaCon

Firma GigaCon z Warszawy we wrześniu organizuje cykl konferencji tematycznie związane z bezpieczeństwem w sieci internetowej. Odbywają się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Białce Tatrzańskiej, Gdańsku.

Okładka katalogu konferencji z Krakowa. / Fot. Scan okładki Przedstawiam poruszane tematy poruszane w Krakowie:

- Bezpieczeństwo przetwarzania danych w urządzeniach mobilnych przedstawił Pan Jarosław Bartniczuk z Firmy Niemczyk i Wspólnicy Interquard.
- 3S Data Center, czyli gdzie produkuje się chmury. Istotne parametry, jakie powinno mieć centrum przetwarzania danych, wykład wygłosił Pan Jacek Chylak z Grupy 3S.
- Skalowany storage, czyli jak zbudować efektywne środowisko dla aplikacji, wykład wygłosił Pan Adam Ochmański z Firmy Skytechnology.
- Wyrwij swoją firmę ze złych nawyków. Historia o tym, jak chmura obliczeniowa zmienia współczesny biznes - przedstawił Pan Marcin Rudzki z Firmy Oktawave.
- Clud Portal Office centralny element nowoczesnego biura - przedstawił Pan Adam Bieniewski z Firmy SHARP.
- Zarządzanie energią w chmurze w oparciu o oprogramowanie Eaton Intelligent Power Manager - przedstawił przedstawiciel Firmy Eaton Power Quality Oddział w Polsce.
- ATMAN - dostępność gwarantowana - przedstawił Pan Tomasz Twardoch z Firmy ATMAN.
- Cloud Computing a ochrona danych osobowych - jak prawidłowo zgłaszać do rejestru i przetwarzać dane osobowe w chmurze – przedstawili Panowie Tomasz Wiese i dr Marcin Mazgaj z Kancelaria Jakubowski - Wiese - Mazgaj Staszek radcowie prawni.

Podczas konferencji odbyły się warsztaty pt. PIERWSZE KROKI Z EKOSYSTEMEM APACHE HADOOP - warsztat prowadzili Panowie Adam Kawa i Piotr Krewski z Firmy GetInData. Podczas warsztatu zostały przedstawione popularne narzędzia z Apache Hadoop jak można wykorzystać do przetwarzania danych w chmurze infrastruktury opartej na Amazon EC2 i S3.

Ważnym elementami cyklu konferencji tej firmy jest:
- bezpłatny udział,
- możliwość zapoznania się ze współczesną techniką i technologią informatyczną.
- zapoznanie się z prawnymi aspektami związanymi z tematyką konferencji,
- bogaty dobór materiałów pomocniczych.

Szkolenia są adresowane nie tylko do specjalistów, ale osób zajmujących się zawodowo poruszanymi tematami, studentów, a także do działaczy.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.