Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5748 miejsce

Kongres o inteligentnych miastach, startupach i szczęściu w pracy

27-28 kwietnia br. Fundacja Zaawansowanych Technologii oraz Wrocławski Park Technologiczny są organizatorami III Kongresu E(x)plory „Innowacje w przestrzeni”. Wydarzenie w jednym miejscu skupia ludzi innowacji, biznesu, nauki. Pasjonująco!

Poprzednia edycji Kongresu E(x)plory w Warszawie / Fot. Właśność prywatna

Kogo spotkamy na III Kongresie E(x)plory 27-28 we Wrocławiu?


Kongres jest organizowany po to, aby ludzie biznesu, nauki, czyli ludzie możliwości i potencjału spotkali się w jednym miejscu i nawiązali długofalowy dialog. Osobiście jestem zaciekawiona taką ideą wydarzeń, podczas których pokazne są duże sukcesy konkretnych osób. Christoph Fahle - założyciel Betahaus z Berlina, największego coworkingu w Europie, Rafał Plutecki - szef Google Campus Warsaw, Wiktor Schmidt - założyciel Netguru, Olga Malinkiewicz- wynalazczyni taniej metody wytwarzania ogniw słonecznych na bazie perowskitów, to z pewnością nazwiska, z których możemy czerpać inspiracje.

Szczęśliwy od 9:00 do 17:00 - możliwe?


Interesującym punktem programu Kongresu wydaje się gość specjalny - Alexander Kjerulf - światowy ekspert w dziedzinie poczucia szczęścia, autor bestsellera: „Happy Hour is 9 to 5”, który po raz w pierwszy w Polsce opowie, jak zbudować w sobie poczucie spełnienia w obszarze zawodowym. Entuzjazm A. Kjerulfa zdradza, że szczęście w godzinach pracy jest możliwe.
https://www.youtube.com/watch?v=WIaMy_plbgQ

Wydarzenie warte uwagi, program dostęny na: http://kongres.explory.pl/program-kongresu/ (Kongres jest bezpłatny, wymagana wcześniejsza rejestracja: http://kongres.explory.pl/rejestracja/ )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.