Facebook Google+ Twitter

Konie i Myslovitz w Tarnowie

Liczne pokazy konne, występy, konkursy, a na koniec koncert Myslovitz - to niektóre z atrakcji XX Parady Konnej w Tarnowie.

Pokaz kaskaderski klubu jeździeckiego "Przdświt" / Fot. Kamil WszołekW tym roku Parada Konna była organizowana już po raz dwudziesty. Stała się ona największym piknikiem plenerowym w Tarnowie. Rokrocznie przybywa na te imprezę coraz więcej osób, zarówno miłośników koni jak i amatorów preferujących aktywny wypoczynek.
Zachwyt wśród zebranych wywołały popisy kaskaderskie w wykonaniu Klubu Jeździeckiego "Przedświt" z Zabrnia. Kaskaderzy konno pokonywali mniej lub bardziej wymyślne przeszkody np. przeskakiwali przez płonącą obręcz lub swoich kolegów z klubu jeździeckiego leżących na wybiegu. W programie znalazły się także pokazy jazdy zaprzęgów konnych, konkurs skoków, występy zespołów tanecznych, rozrywkowych oraz liczne konkursy dla uczestników pikniku. Radość najbardziej wyeksponowana była na twarzach najmłodszych, którzy mogli z bliska zobaczyć konie, zwiedzić stajnie, a także spróbować swoich sił w ujeżdżaniu kucyka.

W ramach jubileuszowej XX Parady Konnej odbył się również półfinał III Małopolskiego Festiwalu Smaku. Uczestnicy mogli spróbować wielu potraw i głosować na najlepsze. W sumie na prezentowane produkty oddano ok. 2600 głosów. Z pośród wszystkich wybrano 12 produktów, które będą się prezentować w finale w Krakowie.

Koncert Myslovitz w Tarnowie. / Fot. Kamil WszołekOk. 20.30 na scenie pojawił się długo oczekiwany zespół Myslovitz. Muzycy zaprezentowali takie hity jak - "Długość dźwięku samotności", "Scenariusz dla moich sąsiadów", "My", "Mieć czy być". Niektóre piosenki odśpiewane były wspólnie z publicznością. Był to pierwszy od dziesięciu lat koncert tej formacji w Tarnowie.
Całość imprezy zakończyła się efektownym pokazem ogni sztucznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

gdzie reszta zdjęc??? z koncertu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.