Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10496 miejsce

Koniec Coke Live Music Festival. Sponsor zrezygnował

Coke Live Music Festival w tym roku się nie odbędzie. Tytularny sponsor, Coca-Cola nie będzie już sponsorem imprezy. Festiwal do Krakowa powinien powrócić w 2015 roku.

Koniec Coke Live Music Festival. Sponsor zrezygnował / Fot. By Piotr Drabik from Poland (Coke Live Music Festival 2011) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsNa oficjalnej stronie festiwalu pojawiło się oświadczenie: "Drodzy Festiwalowicze – rok 2014 to rok zmian. Dotyczy to również Live Music Festival, którego ostatnia, rekordowa edycja, była najbardziej udana ze wszystkich dotychczasowych. I od razu dobra wiadomość: festiwal ma już nowego partnera i powróci do Krakowa latem 2015 roku!" Organizatorzy pokreślili także, że więcej informacji o nowej odsłonie Live Music Festival pojawi się w przeciągu najbliższych miesięcy.

Jak podaje wyborcza.pl kończąca się umowa z Coca-Colą nie została przedłużona, w związku z czym nazwa festiwalu straci swój pierwszy człon. Organizatorzy, czyli Agencja Alter Art miała podać informację o nowym partnerze imprezy już w lutym, jednakże w dalszym ciągu nic nie wiadomo.

"To niewątpliwie strata, że festiwal w tym roku się nie odbędzie. Festiwal ma wypracowaną markę i obok Open'era czy Orange Warsaw Festival należy do najważniejszych w kraju. Mamy nadzieję, że wróci w przyszłym roku i byłoby szkoda, gdyby zniknął z festiwalowej mapy Polski" - podsumował Filip Szatanik, zastępca dyrektora Wydziału Informacji, Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa

W ubiegłym roku Coke Live Music Festival był bardzo udany. Pojawiło się na nim 40 tysięcy fanów. Na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Florence and the Machine, Wu-Tang Clan, Katy B, Regina Spektor, Monika Brodka, Dawid Podsiadło czy Mela Koteluk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.