Facebook Google+ Twitter

Koniec cywilizacji europejskiej. Ratujmy dzieła naszej cywilizacji

Za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. I to będzie koniec cywilizacji europejskiej.

Europejczycy na fali akcji humanitarnej przyjmują setki tysięcy uchodźców, którzy przeprawiają się do Europy, z liczących 1770 km libijskich wybrzeży i szlakiem pieszym przez Węgry. Humanizm cywilizowanych państw europejskich, będzie nas kosztował utratę większości na naszym kontynencie i bezkrwawe zwycięstwo islamu.

Uchodźcy postępują racjonalnie, ich rodziny nie są w miejscach niebezpiecznych, wysyłają w tę niebezpieczną podróż młodych mężczyzn, aby oni po zainstalowaniu się w Europie i otrzymaniu azylu, mogli w sposób mniej ryzykowny sprowadzić rodziny. A ponieważ typowa rodzina islamskiego uchodźcy to 2 plus 8 (w przeciwieństwie do europejskiej 2 plus 1), to wkrótce do Europy dołączy 9 razy większa (niczym tsunami) fala rodzin uchodźców..

Allach podaruje zwycięstwo Islamu w Europie, nawet bez walki, bez zamachów terrorystycznych, bez akcji islamskich bojowników samobójców. Za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. I to będzie koniec cywilizacji europejskiej.

Upadek cywilizacji europejskiej, przypieczętuje demografia. Jeśli jakiś naród ma przetrwać kilka pokoleń, współczynnik dzietności na rodzinę musi być większy niż 2.1 . Kiedy współczynnik spadnie poniżej 1,9, dana społeczność zmierza prosto ku upadkowi. Przy współczynniku 1.38 (średni współczynnik dzietności w Unii Europejskiej) odrodzenie się narodów Europy jest niemożliwe, gdyż czas potrzebny do odrodzenia się nacji przy takim wskaźniku wynosi ok.100 lat. Szacuje się, że w Europie już w 2025 r. 33 procent noworodków będzie pochodziła z rodzin muzułmańskich.

Przy tak dynamicznie rozwijającej się islamskiej społeczności, religia Islamu stanie się już wkrótce religią dominującą w Europie. Nawet tak pragmatyczne władze niemieckie oświadczyły, że spadku rozrodczości wśród Niemców nie da się już powstrzymać. Także Unia Europejska (choć może nieświadomie) eliminując chrześcijaństwo, promując przesadnie kulturę laicką - promuje islam. A zadaniem Unii powinny już dziś, być działania mające na celu ochronę dorobku cywilizacji (kultury) europejskiej.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Europa gdy na przelomie XIX i XX wieku wypychala do kolonii i USA nadwyzke ludnosci bo wtedy byl w niej model rodziny 2 + 7 a nierzadko 2 + 11 zdobywala dominacje nad obszarami o znacznej umieralnosci na Poludniu i Wschodzie a jednoczesnie militarnie wielkie owczesne mocarstwa dzielily np . Bliski Wschod na strefy wplywow i na ogol robily to zgodnie.

W 1891 roku Rosja Anglia i chyba Turcja podzielily tereny Iranu na trzy czesci swoje strefy wplywow. Dzisiaj zmienila sie geopolityka w regionie wielkie mocarstwa co widac na przykladzie Syrii usiluja zachowac lub poszerzyc strefy wplywow. Prawdopodobnie od nowego roku rzad powolany przez prezydenta Trumpa dogada sie z Rosja w kwestii Syrii. Prognozuje ze Ameryka odpusci Syrie Rosji ale zaznaczy swoja obecnosc w Polsce i w krajach nadbaltyckich. Innej perspektywy natychmiastowego zakonczenia konfliktu w Syrii nie widze ...
Wojna ( podgrzana obecnie decyzja senatu USA o sprzedazy opozycji syryjskiej broni rakietowej) doprowadzi do podzielenia Syrii na dwie zwalczajace sie czesci i wypchnie dalsze miliony syryjczykow w kierunku Europy.
A wtedy bliska bedzie chwila gdy w danym europejskim 20 mieszkaniowym bloku beda mieszkac - 4 rodziny syryjskie ( byc moze wsrod nich 1 chrzescijanska), 3 rodziny afrykanskie muzulmanskie, 3 rodziny zydowskie, 3 rodziny protestanckie i najwyzej 2 katolickie i pozostale bezwyznaniowe.
Jesli ktos sadzi ze to wydumalem nic podobnego pewien ks. prof. z PAT w Krakowie juz 3 lata temu przed fala uchodcow takie dane prognozowal w swojej homilii. Ostrzegal ze tak moze byc takze w Polsce ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbarzyńcy (Islamiści) zdobędą cywilizowaną Europę, podobnie jak hiszpańscy konkwistadorzy (w stosunku do Inków - barbarzyńcy) zdobyli cywilizowane imperium Inków w Ameryce. I tak samo jak po imperium Inków, z Europy zostaną tylko gruzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

/ Decydują albo tzw wola ludu, albo poszczególne jednostki./

Obawiam się, że nawet tam, gdzie wydaje się, że wola ludu miała znaczenie, decydowały jednostki. "Wola ludu" jest urabiana skutecznie. Mało tego, jej ekspresja jest impulsywna z jednej strony, a z drugiej jest ona wyrażana rzadko.
Ludzie wracają z pokazu garnków z umową na 10 tys. I to nie tylko seniorzy.
To jest przykład manipulacji analogicznej do tej wiecowej i kampanijnej.
Manipulacji, która działa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

p.Barbara:w polityce mechanizmy ewolucyjne nie mają zastosowania. Decydują albo tzw wola ludu, albo poszczególne jednostki. W przypadku sprowadzenie muzułmanów do Europy nawet wola ludu nie miała znaczenia. Była to decyzja typowo polityczna, która najczęściej nie ma nic wspólnego z rozsądkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobno im gorzej, tym lepiej, jeżeli chodzi o dzietność.
Czy w związku z tym idziemy w dobrym kierunku..? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A zadaniem Unii powinny już dziś, być działania mające na celu ochronę dorobku cywilizacji (kultury) europejskiej.

===================================================

Ha! Rzecz w tym, ż e UE nie po to przecież powstała... Wystarczyłoby tylko dokładnie przyjrzeć się ojcom założycielom UE.

Polska tym razem "dobrowolnie" oddała się w szpony tych, którym nie udała się militarna próba podboju Europy w I i II wojnie światowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu, Silniejszy wypiera słabszego! takie prawo natury. Czy to dotyczy zwierząt czy insektów czy roślin, a co dopiero człowieka.
w indo-azji są regiony gdzie muzułmanie nie są tak dalece nietolerancyjni, e wyznawcy innych wierzeń i religii są karani surowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ad.J.J.Kuk: wydaje mi się, że tezą artykułu jest "za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański", a nie statystyka demograficzna (wymieranie społeczeństw). Dodajmy, przekształci ją dzięki grupce lewackich polityków dyktujących politykę całej Unii Europejskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

nic nowego z tą demografią Ziemia Planetą starców. Europa już dawno ma problem ze starymi ludźmi.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wniosek nie jest nowy, już w latach 80-tych badano dzietność rodzin muzułmańskich we Francji i wyniki wskazały, że w latach 2025-2030 muzułmanie w tym kraju będą większością. Już w tej chwili w Danii w niektórych miasteczkach, gdzie wyznawcy Allaha maja większość w radach miejskich, nie wolno publicznie eksponować symboli Świąt Bożego Narodzenia : choinki, żłobka z Jezusem, itd. Taka ekspozycja zdecydowanie obraża uczucia religijne muzułmanów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.