Facebook Google+ Twitter

Koniec Dużego Lotka

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-09 14:23

Od 9 października 2009 roku Duży Lotek zmieni nazwę na Lotto, a Express Lotek na Mini Lotto - zapowiada Totalizator Sportowy. Droższy będzie jeden zakład, ale za to wzrosną wygrane.

Cena jednego zakładu Lotto zmieni się w porównaniu z Dużym Lotkiem z 2 na 3 zł. Totalizator informuje, że po zmianach wzrośnie jednocześnie pula na wygrane pierwszego stopnia. Na "szóstki" będzie przeznaczone 44 procent całej puli, podczas gdy dotychczas było to 36 procent. W Lotto w odróżnieniu od Dużego Lotka suma na szóstki będzie gwarantowana i wyniesie co najmniej dwa miliony złotych. Częstsze i wyższe będą też kumulacje.

Wzrosnąć mają również pule na "piątki", "czwórki" i "trójki". Za trafioną "piątkę" będzie można dostać 5 300 złotych, za "czwórkę" około 240 złotych, a za "trójkę" - 20 złotych.

Totalizator zapewnia, że zakłady zawarte na wiele losowań w Dużym Lotku pozostają ważne również po wprowadzeniu Lotto, a wygrane w losowaniach od 10 października, wypłacane będą według nowych stawek, w oparciu o nowy regulamin.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.