Facebook Google+ Twitter

Koniec etapu zgłoszeń konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku!

W konkursie Dziennikarz Obywatelski 2010 roku zakończyliśmy etap zgłoszeń. Od północy ze środy na czwartek 28 kwietnia nie przyjmujemy już nowych materiałów. Do 2 maja daliśmy sobie czas na kwalifikację zgłoszeń jakie napłynęły i przygotowanie etapu głosowania, który zaczniemy 2 maja o godzinie 10.

 / Fot. Ryszard UrychDziękujemy wszystkim za zgłoszenia, a także za uwagi, przekazywane nam przez okres zgłoszeń. Od startu tegorocznego (przypomnijmy - piątego już wydania) konkursu napłynęło mnóstwo dobrych materiałów. Jestem bardzo ciekaw, który z nich znajdzie największe uznanie członków Kapituły konkursu. Autorka bądź Autor tego materiału otrzyma tytuł Dziennikarza Obywatelskiego 2010 Roku i nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Od tych zaś, którzy wezmą udział w głosowaniu za pomocą sms, zależy które materiały, a co za tym idzie - którzy Autorzy zwyciężą w dziesięciu kategoriach konkursowych. Od "newsa lokalnego" po "Junior Media". Nagrody to bony na zagraniczne wycieczki biura turystycznego Adriatyk, wartości 3 tys. zł i nagrody rzeczowe. Dla głosujących też mamy nagrodę - bon na wycieczkę zagraniczną. Codziennie, a może i kilka razy dziennie, przyznawać też będziemy wartościowe upominki - portfele firmy Wittchen.

Wspomniane nagrody będziemy przyznawać tym głosującym, którzy oddany głos uzasadnią w sposób najciekawszy. Wyzwanie spore, bo SMS zawiera jedynie 160 znaków, a po odliczeniu prefiksu i numeru kandydata zostaje ich znacznie mniej... No, ale przecież to nie jest zwykły konkurs. To konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku! Konkurs dla tych, którym pisanie niestraszne :)

W konkursie Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku przyznamy też nagrodę specjalną (kolejną zagraniczną wycieczkę) od głównego sponsora naszego konkursu - firmy Subaru. Dla tego uczestnika konkursu, który zgłosił najciekawszy materiał poruszający zagadnienia bezpieczeństwa w podróży.

Szykują się duże emocje. Tym większe, że wyniki głosowania w każdej z kategorii konkursowych, po raz pierwszy od pięciu lat, będziemy śledzili na bieżąco. Każdy oddany głos od razu wpłynie bowiem na wyniki, widoczne na stronach serwisu konkursowego doroku.pl. Jest to możliwe dzięki głosowaniu za pomocą SMS-ów.Na rozwiązanie to zdecydowaliśmy się ze względów bezpieczeństwa, dlatego stawka brutto wynosi tylko 0,62 zł za SMS.

Finałowa gala konkursu odbędzie się 14 czerwca w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Tu spotkacie laureatów konkursu, tu poznacie tegorocznego zdobywcę tytułu Dziennikarza Obywatelskiego Roku!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

:)
Kocham zieleń wiosennych traw (zielona łapka, przy moim wpisie poprzedzającym, być może też ;) ), ale....... nadal, razem z zieloną łapką, mimo jej aktywności, nie wiemy co w trawie piszczy w temacie materiałów konkursowych DO2010. Jaki można oddać głos na teksty niewidoczne na miedzy konkursowej DO2010 wśród Wirtualnych Łąk?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie można zapoznać się z materiałami, zgłoszonymi do konkursu DO2010?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu, nie wiem, co kryje się za skrótem pdf-y? Jestem "nowy" , a poza tym należę do MNWU, (młodzieży nieco wcześniej urodzonej), więc mam prawo nie wiedzieć pewnych rzeczy. Ale staram się zrozumieć, stąd moja dociekliwość. W regulaminie nic nie ma o pdf-ach, ani też o formatach zgłaszanych tekstów , spełniających kryteria. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie, na przyszłość, o ile jeszcze zdecyduje się brać udział w konkursach. Byłbym wdzięczny i jakoś usatysfakcjonowany, gdybym dowiedział się , że moje wyjaśnienia przesyłane na adres Komisji kwalifikującej, były przeczytane i potraktowane poważnie, czyli wzięte pod uwagę podczas kwalifikowania zgłoszonego materiału. Pozdrawiam, Tomasz Petry

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy chodziło o zgłoszone przez Pana pdf-y? To nie jest format spełniający kryteria konkursu. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam pytanie, Panie Tomaszu. Z moim zgłoszeniem były perturbacje. Dziś odpowiedziałem Pani Katarzynie, ale nie mam od niej potwierdzenia, że korespondencja dotarła. Czy materiał mój , ponownie zgłoszony wczoraj i po wyjaśnieniu wszystkich problemów, został w końcu przyjęty?? Jak widzę, pracujecie zespołowo, ale nie nie ma spójności i wewnętrznego porozumienia w zespole. Takie mam dotychczasowe spostrzeżenia i obym był w błędzie. Pozdrawiam, Tomasz

Komentarz został ukrytyrozwiń

O 9.22 powinni być już w pracy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mike
  • mike
  • 28.04.2011 09:22

wreszcie ! może w końcu zniknie ze strony głównej ten różowy kolor. Obyśmy jednak przez kolejne 2 miesiące nie musieli czytać o tym jaki wniosek przeszsedł etap sprawdzania pod względem merytorycznym, później ortograficznym, później stylistycznym, później jeszcze pod względem ilości znaków itd itd...
zrobilibyście sobie odrębny dział z tym konkursem szanując tym samym czytelników tego portalu.
Otóż chciałbym Wam powiedzieć że NIE KAŻDEGO INTERESUJĄ WASZE KONKURSIKI.
Zamieścilibyście podlinkowany mniejszy baner gdzies z boku strony a nie ładowali bieliźniany róż na pierwszy ogień. Bez sensu. gdzie są ludzie odpowiadający za Wasz wizerunek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.