Facebook Google+ Twitter

Koniec High School Musical! Co w zamian?

Historia High School Musical właśnie dobiega końca. Był to prawdopodobnie najbardziej popularny na świecie przebój telewizyjny dla młodzieży, ogromny sukces wersji kinowej i niezwykle barwne show na deskach teatralnych.

18 września 2009 roku na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego odbyła się prapremiera słynnego High School Musical w reżyserii Tomasza Dutkiewicza, Dyrektora Teatru Komedia. Niezwykle kolorowy, pozytywny i emanujący optymizmem spektakl natychmiast zachwycił publiczność i recenzentów. Doskonali aktorzy, wyłonieni w ogólnopolskim castingu, piękna historia o miłości ponad wszystko i doskonała choreografia okazały się przepisem na sukces.

Ostatni moment by zobaczyć!

Luty to niestety ostatni miesiąc, w którym musical będzie gościł w Gliwicach. Obejrzeć go będzie można tylko pięciokrotnie: 23 lutego o godz. 9.00 i 12.30, 24 lutego o godz. 10.00 i 18.30 oraz 25 lutego o godz. 16.00. Warto się wybrać. High School Musical pozwala, na dwie godziny, oderwać się od rzeczywistości i problemów, przenieść się w świat muzyki i tańca, a także przypomnieć sobie czym jest zwariowana młodzieńcza miłość.

Czy „Tarzan” odniesie podobny sukces?

Miejsce kultowego HSM na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego zajmie kolejny przebój Disneya. "Tarzan" pojawił się na świecie w roku 2006 na Brodwayu. Musical, do którego genialną muzykę stworzył Phil Collins, polską prapremierę będzie miał 19 maja 2012 r. Wyjątkowo zostanie on wystawiony w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca, aby, decyzją dyrektora Pawła Gabary, zapewniona została stosowna dla tak ważnego wydarzenia oprawa. Muscial oglądać będzie mogło 2 tysiące widzów, będzie to największa realizacja musicalowa w historii Gliwickiego Teatru Muzycznego. W przygotowania zaangażowany jest DMiT, a także samorządy miast Gliwice i Zabrze. Sądząc po przygotowaniach widzowie mogą spodziewać się naprawdę dużego wydarzenia. Takiej okazji nie można przegapić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.