Facebook Google+ Twitter

Koniec kabaretu Limo. Ostatnie występy czyli The Best Of

31 grudnia 2014 roku Kabaret Limo kończy swoją działalność. W Teatrze Palladium o godz. 18.00 i 22.00 zagrają po raz ostatni.

 / Fot. materiały organizatora31 grudnia 2014 roku Kabaret Limo kończy swoją działalność. W Teatrze Palladium o godz. 18.00 i 22.00 zagrają po raz ostatni. Z tej okazji grupa wyrusza też w swoją ostatnią trasę koncertową, by pożegnać się z widzami. W programie znajdą się najbardziej popularne skecze i piosenki w historii kabaretu oraz tzw. piwniczniaki – takie, które ostatni raz widziały człowieka ponad dziesięć lat temu. Nie zabraknie także numerów powstałych w ostatnim okresie, które nie były dotąd prezentowane w telewizji i internecie. Wszystko to okraszone improwizacją, głupawką i seksapilem.
Jeśli więc chcesz zobaczyć łysiejącego Blachę albo Hitlera na żywo, bądź po prostu spędzić dwie godziny z Kabaretem Limo – przyjdź, bo to ostatnia taka szansa.

Jeden z najbardziej utytułowanych Kabaretów . Laureat wielu ważnych festiwali. W tym, trzykrotny zwycięzca Krakowskiego Przeglądu Kabaretowego PAKA a w ostatnim czasie (27-29.10.2012 ) zdobywca czterech głównych nagród z pięciu możliwych na 17 Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2012 w Rybniku
Do atutów Limo należy bez wątpienia umiejętna obserwacja rzeczywistości oraz wyłapywanie jej absurdów, bardzo dobre aktorstwo, mistrzowska gra słowem oraz mądry tekst i trafna puenta, która w sprytny sposób definiuje otaczającą nas rzeczywistość. Kabaret LIMO to obecnie jeden z najlepszych Kabaretów młodego pokolenia a ich koncerty to niezapomniane i stale zaskakujące w swojej treści, wydarzenia polskiej sceny kabaretowej. Podczas swoich występów oprócz standardowego programu kabaretowego, proponują również improwizacje kabaretowe, podczas których doskonale uruchamia się publiczność, która sama wymyśla miejsca, postaci czy akcję, improwizowanej na oczach widzów scenki kabaretowej. Kabaret LIMO to również słynne parodie trailerów filmowych, które stale biją rekordy oglądalności (filmiki dostępne na stronie:http://www.grupaimpact.pl/p_inne.htmli najnowszy filmik o wszędzie reklamowanym nadejściu końca świata
)  / Fot. Damian Leciak
Dzień przed Częstochową kabaret wystąpi w Kielcach
12.12, godz. 19.30 - Kielce
Wojewódzki Dom Kultury

Bilety w cenie 65zł i 55zł.
Punkty sprzedaży biletów:
Kasa Filharmonii Częstochowskiej, ul. Wilsona 16, Tele: 795 451 438, 34 324 42 30, czynna w godzinach 9.00-19.00 od poniedziałku do piątku.

www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletin.pl

materiały organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.