Facebook Google+ Twitter

Koniec Kamila Kosowskiego w Wiśle Kraków

35-letni pomocnik nie przedłuży wygasającego konktraktu z Wisłą Kraków, poinformował dzisiaj na specjalnej konferencji prasowej prezes Białej Gwiazdy - Jacek Bednarz.

 / Fot. WisłaKraków
Prezes Jacek Bednarz rozpoczął konferencję prasową prezes Wisły Kraków od słów: „Kamil Kosowski to szczególna osoba dla tego klubu, dlatego chciałem mu podziękować za serce, które włożył w to, aby Wisła Kraków osiągała jak najwyższe cele. Mam też nadzieję, że nie żegnamy się z Kamilem na zawsze, liczę na to, że już w najbliższym czasie rozpocznie pracę przy Reymonta 22 w innej niż dotychczas roli”.

Piłkarz zaczął więc od podziękowań: „Przede wszystkim chcę podziękować właścicielowi klubu – panu Bogusławowi Cupiałowi, panu Ryszardowi Pilchowi i oczywiście prezesowi Jackowi Bednarzowi za to, że pozwolili mi kolejny raz ubrać koszulkę Wisły Kraków. Na refleksje i podsumowania będzie jeszcze czas, na gorąco nie chciałbym o tym mówić, bo jest to dla mnie ciężki czas, czego nie będę ukrywał. Chciałbym równie mocno podziękować również kibicom, w szczególności za mecz z Legią Warszawa. Było moim wielkim marzeniem, by zagrać tutaj przy pełnych trybunach, było świetnie. Jestem za to wdzięczny kibicom i – tak jak stwierdził prezes Bednarz – możliwe, że spotkam się wkrótce z wami, ale w innej roli”.

Kamil Kosowski zaczynał swoją przygodę piłkarską w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski jako junior. Grał w takich klubach jak : Gwarek Zabrze (junior) , Górnik Zabrze (junior), 1.FC Kaiserslautern, Southampton FC, AC Chievo Verona, Cádiz CF, APÓEL (Nikozja), GKS Bełchatów oraz oczywiście Wiśle Kraków. W swojej karierze trzy razy był mistrzem kraju z Wisłą Kraków oraz raz z APÓELem Nikozja. Ma także na swoim koncie dwa tytuły pucharu krajowego, puchar ligi oraz superpuchar wywalczony na Cyprze.

Od początku piłkarskiej kariery, gdy zaczynał w sezonie 1990/91 strzlił 15 bramek.
W tym sezonie w Wiśle Kraków od początku rundy wiosennej, rozegrał dziewięć spotkań ligowych i trzy w Pucharze Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.