Facebook Google+ Twitter

Koniec karier politycznych Aniołków Napieralskiego i Sary May

Anita i Edyta Zaboroś, znane jako "Aniołki" Napieralskiego, zdobyły w wyborach do Rady Warszawy tylko 20 głosów. Łącznie. Biźniaczkom nie pomogła ani rozbierana sesja dla CKM, ani udział w kampanii szefa SLD - Grzegorza Napieralskiego w niedawnych wyborach prezydenckich - informuje tvn24.pl.

O bliźniaczkach zrobiło się głośno już kilka miesięcy temu, kiedy to blondwłose piękności włączyły się do kampanii Grzegorza Napieralskiego, wykonując utwór "To on" jako zespół 2sisters. Piosenka nie stała się hitem (tylko 40 tysięcy wejść na youtube.com), ale dziewczynom wróżono świetlaną przyszłość na polskiej scenie muzycznej.

Siostry Zaboroś chciały pokazać także swoje inne talenty. Właśnie wtedy do sprzedaży trafił
nowy numer CKM, w którym obie panie zaprezentowały swoje wdzięki. W mediach znowu o nich zawrzało.
Okazało się jednak, że bliźniaczki mają o wiele większe ambicje i poświęciły sławę w show-biznesie na rzecz polityki. Postanowiły wystartować w wyborach do Rady Warszawy z okręgu nr 1, z listy prawicowej Polski Patriotycznej.

Kampania bliźniaczek nie była przebojowa. Wyjątkiem było jedynie oświadczenie aniołków, które obie wysłały do Wirtualnej Polski na kilka dni przed wyborami. Wystąpiły w nim jako zakonnice i oznajmiły całej Polsce, że ich celem nie jest działanie na rzecz rozwoju miasta, ale odprawienie pokuty, którą otrzymały podczas spowiedzi.

Kiepski wynik?

Plakat wyborczy Sary May / Fot. Materiały prasowe

Edyta Zaboroś zdobyła 12 głosów, a jej siostra Anita 8. W tym samym okręgu rekordzistka, czyli Ewa Malinowska-Grupińska z PO dostała 7501 głosów. Są to wyniki na podstawie 52,86 proc. protokołów, więc jest szansa, że po podaniu do opinii publicznej całościowych wyników, dziewczyny zdobędą jeszcze kilka cennych głosów. Wiadomo jednak, że obie panie mogą zapomnieć o karierze politycznej, bo w Radzie Warszawy z pewnością nie zasiądą.

Kiepski wynik - 25 głosów zdobyła także kandydatka do Rady Dzielnicy Bemowo - piosenkarka Sara May, a prywatnie Katarzyna Szczołek. Startowała z z bezpartyjnej listy "Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto". Głośno zrobiło się o niej, kiedy pojawiła się na plakacie, leżąc na plaży w skąpym bikini, kontrastującym z czekoladową opalenizną kandydatki. Reklamowało ją hasło - "Piękna, niezależna i kompetentna".

A oto pamiętna piosenka sióstr Zaboroś z kampanii prezydenckiej:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.