Facebook Google+ Twitter

Koniec marki TP. Czas na Orange Polska

Od 16 kwietnia wszystkie produkty Telekomunikacji Polskiej będą oferowane pod marką Orange. Firma zapowiada innowacyjną ofertę oraz nową jakość usług.

 / Fot. Holger.Ellgaard, CC 3.0/WikipediaOrange jest silną, międzynarodową marką o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Według badań, jest pozytywnie postrzegana przez konsumentów, w przeciwieństwie do Telekomunikacji Polskiej, która przez lata monopolu na rynku telekomunikacyjnym wyrobiła sobie dość negatywną opinię. Był to jeden z podstawowych argumentów na rzecz "rewolucji".

Najważniejszą zmianą w ofercie Orange będzie połączenie usług oferowanych przez operatora z dostępnymi dotychczas w ramach TP. Klienci będą mieli możliwość zakupu produktów obu spółek w pakiecie.

"Nowa marka pokazuje naszą gotowość na nowe wyzwania. Wielokrotnie podkreślałem, że naszym celem jest stworzenie unikatowej oferty dla klientów pod jedną marką Orange. Żyjemy w czasach cyfrowej rewolucji i jestem dumny, że Orange jako pierwszy oferuje dziś klientom usługę w kategorii Open. Usługa Orange Open to rozmowy stacjonarne i komórkowe, ultraszybki internet na biurku oraz dostępny w całej Polsce internet mobilny. A do tego telewizja i rozrywka na wszystkich możliwych urządzeniach: telewizorze, komputerze, tablecie i komórce" - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", prezes TP, Maciej Witucki.

Rebranding nie oznacza, iż spółka TP zmienia nazwę bądź połączy się z PTK Centertel (operatorem Orange), forma prawna zostanie zachowana, ale jej usługi oferowane będą pod marką Orange. Dotychczasowe salony TP zmienią logo, a konsumenci będą mieli możliwość skorzystania z pomocy konsultanta w jednym salonie, niezależnie od wykupionych usług.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

irenka88
  • irenka88
  • 17.04.2012 13:19

orange wzial przedplate na rozmowy telefoniczne i pomimo tego, ze na karcie mialam 150 zl, to zablokowali mi ja. po niedoladowaniu (niby dlaczego ma doladowywac, skoro mam 150 zl na karcie) zresetowali mi stan konta. czyli okradli na 150 zl. dziekuje Orange. jestescie wielcy..kombinatorzy w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stanisław W.
  • Stanisław W.
  • 16.04.2012 20:17

Tak mnie zrobili z "novum" potem zerwać z nimi umowę jest bardzo ciężko,nawet po rozwiązaniu umowy przez kilka m-cy wysyłali faktury usiłując wyłudzić zapłatę lub licząc na to że starsi ludzie nie rozumiejąc ,lub chcąc mieć święty spokój zapłacą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę co najmniej jeden plus tej zmiany. Skończy się podszywanie pod TPSA agentów innych firm i podsuwanie "aneksów do umowy" będących tak naprawdę rezygnacją i przejściem do konkurencji na bliżej nie określonych zasadach...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.