Koniec przygody Jerzego Janowicza w Miami!

Jerzy Janowicz odpadł w trzeciej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Miami. Łodzianin przegrał z Belgiem - Davidem Goffinem 4:6, 3:6.

/ Fot. CC 2.Już w pierwszym secie David Goffin miał wyraźną przewagą nad zawodnikiem z Polski. Nasz reprezentant od samego początku musiał odrabiać straty. Pod koniec pierwszej partii meczu Janowicz zmniejszył dystans dzielący go do Belga, ale nie był w stanie wygrać seta. W drugim tylko do stanu 3:3 "Jerzyk" był w stanie walczyć jak równy z równym. Potem Goffin z każdą kolejną piłką prezentował się lepiej. Spotkanie pomiędzy Polakiem, a Belgiem trwało 77 minut.
Jerzy Janowicz pomimo dzisiejszej porażki może być zadowolony ze swojego występu w Miami. W poprzednich latach jego udział w turnieju kończył się na pierwszej rundzie.