Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22389 miejsce

Koniec Ruchu Odbudowy Polski. Byli działacze partii wstąpią do PiS?

Ruch Odbudowy Polski, partia założona przez byłego premiera Jana Olszewskiego, po 17 latach zakończył swoją działalność. Działacze ugrupowania najprawdopodobniej zasilą szeregi PiS.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:PL_Dzie%C5%84_Kolejarza_2009_16.JPG / Fot. Sp5uheNadzwyczajny kongres Ruchu podjął uchwałę kończącą działalność partii za przyczynę podając "konieczność zjednoczenia polskiej prawicy niepodległościowej". Obecność czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości nie pozostawiła złudzeń co do tego, kto jest gwarantem owego zjednoczenia. W obradach uczestniczyli wicemarszałek sejmu RP Marek Kuchciński oraz przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.

Jak podaje NaTemat.pl, koniec Ruchu Odbudowy Polski przewidywany był od dawna. Partia została założona przez Jana Olszewskiego w 1995 roku i to właśnie na jego wizerunku opierała się jej działalność. W ubiegłym roku sędziwego polityka zastąpił Stanisław Gogacz, przewodniczący ROP i członek klubu parlamentarnego PiS. To wyjaśnia dlaczego działacze, w dniu samorozwiązania niszowego ugrupowania, zostali poproszeni o szukanie sobie miejsca w szeregach partii Jarosława Kaczyńskiego.

Warto wspomnieć iż wszyscy najważniejsi niegdyś członkowie ROP są lub byli w PiS. W ciągu kilkunastu lat istnienia partii, legitymację członkowską partii posiadali m.in. Jacek Kurski, Zbigniew Romaszewski, Piotr Naimski, a także sam Jarosław Kaczyński.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

zenobi zofia makowiecki
  • zenobi zofia makowiecki
  • 26.06.2012 09:46

@@@@@@@ WINK & CHORĄŻKIEWICZ !!!!!!!!!
Cześć Pedały ! Zawsze razem pod jedną kołderką i z jednego kompa piszecie. Ja pierdolę, plotkarze ! Jadźka odpadła ale chuje pozostały. Orły, kurwa mać orły. Poddajcie się badaniom na HIF-a !!!! Gdyby nie wy , olał bym ten artykuł, ale widząc was razem to człowiek nie może odpuścić. Pedałujcie. Wink ! Ty to chyba robisz za dziewczynę. Dalej wpierdalaj sól morską i dżemy !

Komentarz został ukrytyrozwiń

To oni jeszcze w ogóle istnieli? Zadziwiające...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.