Facebook Google+ Twitter

Koniec seksu w Fucking

Mała austriacka miejscowość Fucking, niedaleko Salzburga, swą kontrowersyjną nazwą zaczęła przysparzać mieszkańcom problemów.

Domena publiczna. / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fucking,_Austria,_street_sign_cropped.jpgDla anglojęzycznych turystów nazwa miejscowości od lat była nietypową atrakcją i wzbudzała zainteresowanie. Początkowo przy tablicy z nazwą wioski robiono sobie zdjęcia. Kolejno goście kradli tablice, w sumie zaginęło ich około trzynastu.

W związku z problemami mieszkańcom Fucking zaproponowano zmianę wulgarnej nazwy, bo kradzieże nadwyrężały lokalny budżet. Jednak podczas referendum w 2004 r. stanowczo sprzeciwili się oni zastąpieniem starej nazwy inną, powołując się na wieloletnią tradycję. Historia Fucking sięga bowiem 1070 r., a nazwę utworzono od nazwiska Focko.

Pomysłowi turyści nie zakończyli jednak nietypowych wyczynów. Po pamiątkowych zdjęciach i kradzieżach tablic przyszła kolej na… seks w pobliżu znaku. W związku z gorszącymi incydentami władze miasta postanowiły zamontować kamery w pobliżu tablicy, aby śledzić zbytnio „odważnych” gości.

Źródła:
dziennik.pl
wikipedia.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ale po co kamery?
Żeby policja oglądała co turyści tam robią? Filmy xxx już nie wystarczają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I pełno zdjęć na naszej-klasie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

U nas w Polsce zaraz by było oburzenie i podanie do prokuratury

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.