Facebook Google+ Twitter

Koniec sopockiego mola?

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, sopockie molo zostanie skrócone, gdyż na jego części ma zostać wybudowany kompleks mieszkalny. Już dzisiaj do akcji wkroczyły pierwsze koparki a nad niebem pojawiły się dźwigi.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Niedługo piękne widoki będą wyłącznie na pocztówkach, a nam pozostaną wspomnienia. Fot. Tomasz Kolowski
Niedługo piękne widoki będą wyłącznie na pocztówkach, a nam pozostaną wspomnienia. Fot. Tomasz Kolowski

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
pomorze.naszemiasto.pl


Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dość ciekawa informacja o kontrowersyjnym zabarwieniu. Ciekawy wkręt autora. Moim zdaniem możemy być spokojni o przyszłość sopockiego mola. Ponadto budowa nawodnego miasteczka jest zupelnie inaczej usytuowana, wystarczy spojrzeć na plany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie, zaraz po północy zaczyna się nadawanie informacji mających zmylić inne media. Komunikat ma być, ale go jeszcze nie ma, więc póki co nie jest faktem. A dźwigi u wylotu mola stały już w lecie ubiegłego roku, bo tam ruszyła wtedy budowa tunelu pod jezdnią i nowego budynku. I z tego co wiem, nie chodziło o skracanie samej drewnianej części mola tylko zmiany w jego najbliższej okolicy. Ale zdjęcia faktycznie można zrobić takie, które niby będą potwierdzać taką wiadomość. Bo dużo się tam pod względem budowlanym dzieje i kilka wielkich dźwigów nad niewielkim Sopotem może stwarzać wręcz przerażającą atmosferę.
Tak czy inaczej dziś do północy będzie trwała zabawa w to, kto na jaką nieprawdziwą informację da się nabrać. Generalnie wszelkie dzisiejsze doniesienia radiowe, prasowe i internetowe są mocno podejrzane :-))) Jako źródło informacji dziś nie są wiarygodne. Wśród wiadomości prawdziwych znajduje się wiele psikusów. Jak w życiu. Ja zaczekam do północy z podpisywaniem się na proteście ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Baju, baju... :)))+/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mirosławo, nawet cały Kraków huczy dziś o likwidacji mola ;). Pierwszy raz usłyszałem o tym tuż po północy, a od rana o molo mówią wszyscy. Podobno ma być oficjalny komunikat lokalnych władz o solidarności Krakowa ze zszkowanym Sopotem. Pozdrawiam ;)!

Komentarz został ukrytyrozwiń

podejrzewam

Komentarz został ukrytyrozwiń

prima aprilis

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to Ci "nieoficjalne informacje"... Szkoda mola, szkoda ;).

A może by to jakoś oprotestować? Ruszamy na Sopot ;)?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.