Facebook Google+ Twitter

"Koniec świata 2012" - kabareton w łódzkiej Atlas Arenie

23 marca 2012 o godz. 19.30 Kabaret Paranienormalni, Kabaret Łowcy. B, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki i Kabaret Słoiczek po Cukrze zaprezentują kabareton pt. „Koniec świata 2012”.

 / Fot. mat. organizatoraŁowcy.B reprezentują humor absurdalny, potrafią rozśmieszać sami siebie. Często na scenie wykorzystują swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, używają akrobacji oraz elementów pantomimy.

Kielecki Kabaret Skeczów Męczących zdobywa wielu fanów, a olbrzymią popularność przyniosły im takie kabaretowe przeboje jak „Piosenka Trenera” – o korupcji w polskiej piłce, piosenka „Nasza Klasa”, czy skecz o Jacku Krzynówku.

Kabaret Nowaki to zielonogórskie trio, które od pięciu lat bawi publiczność w całym kraju. Nowaki stały się jeszcze bardziej rozpoznawalne po zdobyciu I miejsca na XXV festiwalu kabaretowym Paka.

Słoiczek po Cukrze w składzie Małgorzata Szapował i Magdalena Mleczak to spadkobierca kabaretu Szum. Po kilku latach rozstania (Magda poświęciła się karierze solowej, a Gosia macierzyństwu) ich drogi znów się skrzyżowały - dla dobra ich fanów.

Kabaret Paranienormalni przebojem wdarł się do czołówki polskich kabaretów. Wypowiedzi kultowej postaci Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek, są powszechnie cytowane przez młodzież.Produkcja Impresariat Kabaretowy ESKANDER

Bilety dostęne pod adresem: www.kabaretowebilety.pl

Ceny biletów: 90 zł, 80 zł, 70 zł, 60 zł, 50 zł, 25 zł (miejsca z rabatem 50 proc.)

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.