Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9943 miejsce

"Koniec świata" już za nami...

Witam po sławetnym "końcu świata", w świecie lepszym i jeszcze piękniejszym. Jak to możliwe? Ano tak, że wczoraj, zgodnie z przepowiednią spadkobierców prastarej kultury Majów, natchnieni zostaliśmy kosmiczną energią.

Zdjęcie: Zostaliśmy natchnieni energią, która zaowocuje pojawieniem się w naszych umysłach nowych, mądrych koncepcji, mających wpływ na całe nasze życie... na świat. Czeka nas rewolucja umysłowa. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Zostaliśmy natchnieni energią, która zaowocuje pojawieniem się w naszych umysłach nowych, mądrych koncepcji, mających wpływ na całe nasze życie... na świat. Czeka nas rewolucja umysłowa. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

@ Andrzej Chorążewicz
Na dobrą sprawę, to każdą przepowiednię można między bajki włożyć... albo bajkę napisać - na ich podstawie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Szelbracikowski
Zanim Pan Chorążewicz zareaguje, ja się odzywam, bo spodobało mi się to, co Pan napisał. Myślę podobnie. A kto jest głównym odpowiedzialnym za zniszczenie kultury i religii Majów? Oczywiście "wielki" katolik, bardzo "bogobojny" franciszkanin - Diego de Landa. Historycy do dziś nie mogą mu tego wybaczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju Chorążewicz proszę odnosić się z szacunkiem do kultury Mayów i ich kalendarza Końca Swiata! - To tylko przez zbieg okoliczności, jakieś Fatum ciążące na Pierwszych Kulturach Ameryki Pd & Pn, Afryki - Kultury egipskiej; obchodzimy dzisiaj chrześcijańskie kalendarzowe święta!

Swiat bylby naprawdę o wiele wspanialszy i bogatszy w uczucia - myśli - idee - architekturę, gdyby TAMTE Kultury Swiata nie zostały wycięte w pień...Ogniem, Krzyżem, Mieczem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, nieważne który to już "koniec świata", ważne by nie popadać w paranoję, bo i tak nie mamy na niego wpływu... ani też na pomysły "nawiedzonych". Warto zaś umieć wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie pozytywnym wniosków.... i upiększać swoje życie. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

A witam GraK, witam! Fakt, jestem optymistką, ale nie - "niezrównaną" (podobnych znam wielu) a niepoprawną - bo urodzoną. :))) Tak, te promienie to odgórna energia. Ci, co zdążyli je wczoraj zobaczyć i nachapać się ich, będą ich dobroczynne działanie odczuwać już zawsze. Czeka ich rewolucja umysłowa. Oczywiście w sensie pozytywnym. Dlatego też uważam, że oni powinni się tą nachapaną energią podzielić z tymi, co owe promieniowanie przegapili. Tak, żeby było po równo. Bo tylko wtedy kiedy jest równo - może być dobrze.
Już zewsząd zaczyna być słychać, że "koniec świata" przyniósł pozytywne zmiany w nas samych i na świecie... Oby coraz bardziej były one widoczne. Tego życzmy sobie nawzajem... i nie ustawajmy zmieniać się na lepsze. :)))

@ Panie Leszku, no widzi Pan? Tym razem ja się Panu przysłużyłam. :)))

@ Pani Elżbieto, tak, nieustająco... No bo skoro życie takie krótkie, sami musimy sobie radzić i... co rusz - odkrywać je na nowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tajemniczy Ogród , odkrywamy życie na nowo . Piękne ujęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że trafiłem na ten tytuł, bo mi całkiem z głowy wyleciał "cały ten koniec świata".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uff :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.12.2012 09:58

Witam Optymistkę Niezrównaną i gratuluję pięknego ujęcia słonecznych promieni zapewne symbolizujących spływanie kosmicznej energii.
Póki co, mamy kosmiczną zawiść, nienawiść, złość, a obok bezradność, niedołęstwo, marazm i dramatyczne poczucie niepowodzenia.
Ale może się to zmieni z nadejściem bożonarodzeniowych świąt, czego życzę Tobie, Jej, Jemu, sobie i wszystkim nie tylko tu zaglądającym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witaj Isabell! A trzeba, trzeba. Im więcej będzie chciało, tym lepiej dla świata. :))) Niestety nie widziałam "Terra X", ale moja Córka z pewnością. To mi opowie. Pozdrawiam "w nowym świecie"!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.