Facebook Google+ Twitter

Koniec świata? Ocalenie czeka w Teatrze Polskim w Poznaniu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-12-14 14:27

Ocalenie - wydarzenie teatralne oparte na spektaklu w reżyserii Macieja Podstawnego o tym samym tytule - 21 grudnia o godz. 22 na dużej scenie poznańskiego Teatru Polskiego.

materiały prasowe / Fot. Marek ZakrzewskiKoniec świata, który według niektórych interpretacji kalendarza Majów ma nastąpić 21 grudnia 2012 roku, rozbudza wyobraźnię rządów, mediów, naukowców i zwyczajnych ludzi. Kiedy Rosjanie masowo gromadzą zapasy żywności, Amerykanie przenoszą się do przydomowych schronów, a NASA uspokaja, że 21 grudnia nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, Teatr Polski w Poznaniu proponuje Ocalenie – jednorazowe, niepowtarzalne wydarzenie teatralne na podstawie spektaklu w reżyserii Macieja Podstawnego o tym samym tytule.

21 grudnia Teatr Polski w Poznaniu stanie się bezpiecznym miejscem, do którego nie dotrą skutki anomalii pogodowych, powszechnej paniki, awarii urządzeń i dziwnych zachowań zwierząt. Tego wieczoru Ocalenie znaleźć będzie można jedynie w Teatrze Polskim w Poznaniu, bez względu na to, czy przepowiednie się sprawdzą i czy rzeczywiście to będzie ostatni dzień naszego istnienia.

Perspektywa końca świata skłania do refleksji nad własnym życiem, ale też wywołuje nerwowy śmiech i prowokuje awantury. Aktorzy, biorący udział w tym wydarzeniu teatralnym, zapewniają jednak, że wszystko będzie w porządku. A pomyłki w tekście, nietrafione zmiany dekoracji, brakujące rekwizyty i postaci niepasujące do innych staną się tylko odmianą właściwej wersji wydarzeń. Mniej odporni widzowie będą mogli skorzystać z opieki duchowej i medycznej, a po gwarantowanym Ocaleniu również kulinarnej (bufet U AKTORÓW zaprasza na wspólne świętowanie do białego rana).

Przeżyj to jako jeden z niewielu!

21 grudnia, godz. 22, Duża scena | Bilety: 20 zł

Rezerwacja i sprzedaż biletów: tel. (61) 852 05 41, 852 56 28; e-mail: rezerwacja@teatr-polski.pl

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.