Facebook Google+ Twitter

Koniec "Szansy na sukces". TVP: bez Manna program traci rację bytu

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2012-03-22 13:35

W środę wieczorem na oficjalnym profilu facebookowym "Szansy na sukces" pojawił się wpis, informujący, że program przerywa produkcję tuż przed jesiennym dwudziestoleciem. Powodem zakończenia produkcji jest rezygnacja Wojciecha Manna z dalszego prowadzenia programu. Mann potwierdził te informacje. Co dalej z formatem?

 / Fot. print screen / Facebook"Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu - Elżbiety Skrętkowskiej, "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu" - czytamy w krótkiej informacji. "Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy..." - napisano na Facebooku.

Internauci protestują. Jedni zastanawiają się "jak można tak nagle ściągać program z anteny, nie kończąc nawet sezonu?", inni komentują wprost: "To jest chyba jakiś żart. Tyle gwiazd wyłonił ten program, a teraz co... same komerchy". Na Facebooku powstała grupa, sprzeciwiająca się zdejmowaniu programu z anteny.

Tak naprawdę nie wiadomo, czy produkcja "Szansy na sukces" została zakończona czy jedynie wstrzymana. Pojawiły się informacje o rezygnacji Wojciecha Manna z prowadzenia programu. Mann potwierdził to w rozmowie z PAP. "Prawdą jest, że na pewno zakończyłem prowadzenie tego programu" - powiedział PAP. "Czy w innej formie będzie on kontynuowany, tego już nie wiem. Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: "Już czas" i ja go posłuchałem". Jeszcze w południe spekulowano, że być może program powróci jesienią.

Wieczorem TVP wystosowała oświadczenie, w którym dyrekcja informuje, że nie przewiduje kontynuacji formatu bez udziału w nim Manna. W związku z rezygnacją Pana Wojciecha Manna z prowadzenia programu "Szansa na sukces" nie przewidujemy kontynuacji produkcji tej audycji. - czytamy w komunikacie. Uważamy, że bez udziału Pana Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu. Wszystkiego zarejestrowane z Nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2.

Potwierdza to rzeczniczka TVP Joanna Stempień-Rogalińska, która w przesłanej Wiadomościom24 informacji wyjaśnia: Emisja programu będzie kontynuowana w ramówce wiosennej zgodnie z planem do pierwszego tygodnia czerwca br.

"Szansa na sukces" to autorski program Elżbiety Skrętkowskiej, nadawany od 19 lat i emitowany w TVP2. Dzięki "Szansie..." karierę rozpoczęli m.in.: Kasia Cerekwicka, Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz, Ewa Farna i Ania Wyszkoni.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Jeżeli przyjąć, że Woronicz we śnie Manna to prorok, należy powiadomić czym prędzej Wojciecha Manna, aby strzegł się fałszywych proroków. Tak głosił Chrystus. Mann rozmyśli się a "Szansa na sukces" wróci do łask. Chyba Mann nie przeczy naukom Chrystusa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szkoda
 • szkoda
 • 23.03.2012 09:51

To był program legenda. Szkoda.
Wojciech Cejrowski na poniższym filmiku twierdzi, że Mann jest dla niego jedyny w swoim rodzaju i niezastąpiony
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ok3g7k9uMag

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
 • john
 • 23.03.2012 01:05

kolej na resztę gniotów dla jednokomórkowców: zrobić kanał TVP Debile i tam niech leci chłam jak na Seriale i Sport, ale główne kanały o takim "poziomie" to wstyd

Mann gdy był w Trójce to był gość, potem już tylko jeden z pustaków, których na tony w tv

Komentarz został ukrytyrozwiń
nie matoł
 • nie matoł
 • 23.03.2012 00:27

mi to zwisa, bo nie płacę haraczu na to badziewie stosując się do obietnicy Tuskomatoła, który zapowiedział zniesienie abonamentu. Skoczcie mi na dydek

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 23.03.2012 00:25

Może i trochę szkoda ale jeżeli pan Wojciech Mann miewa w tej sprawie takie prorocze sny to nie pozostaje nic innego jak tylko przejść nad tym faktem do porządku dziennego.
Ciekaw jestem jak na tę iście dramatyczną wiadomość zareagowała pani redaktor Anna Gacek , którą z tego oto miejsca serdecznie pozdrawiam.
mk

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 22.03.2012 20:09

Już poprawione; dziękuję za wskazanie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomasz pisał lepiej, Henryk pisał więcej - ale Wojciech jest najwrzechstronniejszy...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cyt."Powodem zakończenia produkcji jest rezygnacja Tomasza Manna"
------------------------------------------------------------- ------------------

Być może późna pora i mało kojarzę... ale czy prowadzącym nie był/jest przypadkiem Wojciech Mann? Tym bardziej, że w tekście imię "Tomasz" pada kilkukrotnie... Patrzę właśnie na okładkę jego książki i wydaje mi się... że to ewidentnie "Wojciech"....

Komentarz został ukrytyrozwiń
WIesław
 • WIesław
 • 22.03.2012 17:43

W ostatnim odcinku z Nosowską miało miejsce OSZUSTWO. Wywalili babkę, która była liderką, mogła wygrać odcinek a nie dopuścili jej do nagrania. Poczytajcie o tym. Na facebooku piszą o tym dużo!!! Afera!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kozak Jacek
 • Kozak Jacek
 • 22.03.2012 16:14

Chyba bardziej nie strawne sa programy Tak to leciało czy całkiem bzdurny kocham cię Polsko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.