Facebook Google+ Twitter

Koniec tygodnia

Kończy się niedziela i kolejny(mój już drugi) tydzień z Wami.

Samoobrona chce wracać, a PSL milczy. To najkrótsze, polityczne podsumowanie niedzieli. Andrzej Lepper chciałby wrócić do rządu i przestrzega Jarosława Kaczyńskiego, że jeśli nie będzie większości w parlamencie zdolnej popierać rząd, to jego partia zagłosuje za skróceniem kadencji obu izb.

Poza tym spokój w polityce “wielkiego formatu”. Nasi mężowie stanu “ruszyli w teren”. Odwiedzają i nawołują do głosowania na własne partie. Kampania samorządowa trwa. Stawką jest władza w sejmikach, radach i zarządach.

A w redakcji? Czujemy nadejście jesieni. Przemek trochę smutny, trochę bez energii. Lepiej robiło mu się tylko wtedy, gdy zza chmur wyjrzało słońce. Najwyraźniej nie jest pogodoodporny. W przyszłym tygodniu przyniosę mu coś co pomoże zaradzić tej przypadłości.

Mimo że mamy niedzielę, to nie próżnowaliście. Nadsyłacie świetne teksty i zdjęcia. A ogłoszenie wyników konkursu weekendowego tuż tuż.... Kolegium redakcyjne będzie miało twardy orzech do zgryzienia.

Przypominam też o naszej akcji w kafejkach internetowych. Od wczoraj razem z “Wiadomościami24.pl” możecie surfować w kawiarence przy ulicy Zakole 4 na Pradze Południe w Warszawie. Na jednym punkcie na pewno nie poprzestaniemy. Jutro ruszymy rozbudować naszą sieć.

Dziekuję za weekend i do zobaczenia w następny piątek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.10.2006 09:35

Nie przesadzaj :-] Jak moje zdjęcie pojawiło się pierwszym razem w serwisie i Warszawa z Łodzią razem wzięte nie padły to tu też bedzie dobrze... Dziś zaczynam od nowa... Co zburzyłem to odbuduje :-) Będzie (chyba?) dobrze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podejrzewam, że będę mial okazje pojawić się w lewej belce redaktorskiej, wtedy gdy ryzyko, że opiekując się serwisem wyłączę prąd w całej Warszawie, albo spalę wszystkie komputery w mazowieckim, będzie równe zeru ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2006 14:30

Tomek ale co zobaczymy??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Danielu, zobaczymy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.