Facebook Google+ Twitter

Konkurs Best of Show w Gdańsku

Best of Show - międzynarodowy konkurs Pilsner Urquell International Photography Awards od 4 do 31 sierpnia będzie można oglądać w Gdańsku przed Galerią Handlową Madison na ul. Rajskiej 10.

Jedno z nagrodzonych zdjęć. / Fot. Małgorzata MichnowiczSponsor wystawy. / Fot. Małgorzata MichnowiczPilsner Urqell International Photography Award jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych świata. Każdego roku jurorzy wybierają zwycięzców spośród 40-50 prac. Po zaprezentowaniu w prestiżowej Farmani Gallery w Los Angeles, zdjęcia odwiedzają najważniejsze festiwale fotograficzne na świecie.

Ekspozycja przed Galerią Handlową Madison. / Fot. Małgorzata MichnowiczEkspozycja od drugiej strony. / Fot. Małgorzata MichnowiczPrezentowane prace zostały nagrodzone w zeszłorocznym konkursie. Zobaczyć je można było już w Łodzi, Poznaniu, Krakowie. Gdańsk jest czwartym polskim miastem, w którym zostaną przedstawione. Na miejsce ekspozycji wybrano Galerię Handlową Madison, tam odwiedzić ją może największa liczba ludzi.

Wystawa liczy sobie 41 fotografii autorstwa najlepszych światowych fotografów, m.in. Gerda Ludwiga, Davida Bowmana czy Michaela Levina, ale również i amatorów. Dużą część stanowią fotografie artystyczne, zdjęcia reporterskie i fotograficzne kolaże, ale są to pracę na swój sposób wyjątkowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Obejrzałam tą galerię.. Zdjecie Busha jest the best :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

niepowtarzalny klimat:-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.