Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3825 miejsce

Konkurs! Bilety na "Zemstę nietoperza" w Muzycznym - wyniki

Po dłuższej przerwie wracamy do konkursu, w którym możecie wygrać bilety na spektakle Teatru Muzycznego w Łodzi. Dwa podwójne zaproszenia na "Zemstę nietoperza" trafiają do...

Zdjęcie ze spektaklu "Zemsta nietoperza" / Fot. Teatr Muzyczny w ŁodziRozstrzygnięcie konkursu nie było łatwe, bo prawidłowych odpowiedzi przyszło wiele. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na tradycyjne... losowanie.

Miło nam ogłosić, że podwójne zaproszenia trafiają do Eweliny Kuźniarek i Barbary Beck. Bilety będą do odebrania w kasie przed spektaklem (11 kwietnia, godz. 18.30, klub Wytwórnia).

O co chodziło?

"Zemsta nietoperza" to jedna z najbardziej znanych operetek Johanna Straussa syna. Jej premiera odbyła się 5 kwietnia 1874 roku w wiedeńskim Theater an der Wien. Bohater "Zemsty..." - Gabriel von Eisenstein - to finansista, który ma właśnie trafić do więzienia za uderzenie poborcy podatkowego. Tymczasem jego przyjaciel - Falke - organizuje bal, na który zaprasza gości, w tym domowników Gabriela, prosząc ich o wcielenie się w odmienne od swego statusu role. W rzeczywistości snuje intrygę, by ośmieszyć przyjaciela. Gdy na bal przybywa strażnik więzienia dochodzi do pomyłki, która zdradzi prawdziwe oblicza uczestników balu.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na na tę operetkę (11 kwietnia, godz. 18.30, klub Wytwórnia). Aby je zdobyć należy do 8 kwietnia, do godz. 12 wysłać maila na adres anna_korzon@poczta.onet.pl z odpowiedzią na pytanie: Jak miała na imię żona Gabriela von Eisensteina?

Wybrane dla Ciebie:


Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.