Facebook Google+ Twitter

Konkurs dla programistów na Kokos.pl - wygraj nawet 5 tys. zł

Sopocka firma Blue Media S. A., operator najstarszego i największego w Polsce serwisu social lending, ogłasza konkurs dla programistów na program rozszerzający funkcjonalność serwisu. Pierwsza nagroda wynosi 5 tys. zł.

Właściciel portalu Kokos.pl, umożliwiającego otrzymanie pożyczki od internautów i inwestowanie wolnych środków, ogłosił konkurs dla programistów na aplikację współpracującą i rozszerzającą funkcjonalność serwisu.

Zespół Kokos.pl czeka na ciekawe aplikacje wykorzystujące dane, które można pobrać z WebAPI. - Liczymy na pomysłowość programistów - mówi Tomasz Bobrowski, rzecznik platformy Kokos.pl. - Zachęcamy do pisania programów działających nie tylko na stronach internetowych czy w serwisie. Być może powstaną ciekawe aplikacje mobilne?

Zgłaszane aplikacje podzielone są na dwa modele. Pierwszy to aplikacja zewnętrzna wykorzystująca dane z WebAPI systemu i udostępniona użytkownikom za darmo. Model drugi to rozszerzenie funkcjonalności serwisu, które zostanie włączone w kod działającej platformy.

Na zgłoszenie swoich programów powstałych po ogłoszeniu konkursu, twórcy mają czas do 30 września. Po tym terminie organizatorzy wybiorą maksymalnie 20 programów, które przejdą do drugiej tury konkursu.

Łączna suma nagród to 10 tys zł. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 5 tys. zł, za drugie miejsce przewidziano 3 tys. zł, a za trzecie 2 tys. zł. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez użytkowników serwisu Kokos.pl w drodze głosowania.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie serwisu Kokos.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.