Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2010. Adam Sęczkowski

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-07 12:55

Z wykształcenia jest politologiem, ale ukończył również studia podyplomowe – kierunek bankowość na Uniwersytecie Łódzkim. Na co dzień pracuje w jednym z banków na terenie Polski, a także przygotowuje i publikuje artykuły (przede wszystkim o tematyce kulturalnej) w serwisie Wiadomości24.pl.

 / Fot. materiały autoraInteresuje się m.in. kulturą, polityką, sprawami społecznymi, zasadami dress code. Jest fanem tenisa ziemnego. Jego hobby to kolekcjonowanie autografów i zdjęć ze znanymi ludźmi. W swojej kolekcji ma ponad 450 autografów.

Adam Sęczkowski współpracuje z serwisem Wiadomości24.pl od stycznia 2009 roku. Do 4 maja 2011 roku opublikował tu 173 artykuły i 36 fotogalerii. Pisząc dla Wiadomości24.pl poznał redaktora Tomasza Kowalskiego, który po pewnym czasie zaproponował mu pomoc w zorganizowaniu współpracy z redakcją "Dziennika Łódzkiego". Jak mówi Adam, dzięki Tomaszowi, Dariuszowi Pawłowskiemu i Sławomirowi Sowie oraz Annie Pawłowskiej z łódzkiej redakcji poznał zawód dziennikarza "od kuchni".

Niejednokrotnie dla Wiadomości24 przeprowadzał wywiady z ludźmi show biznesu. Ma na swoim koncie rozmowy m.in. z Kate Ryan, Michałem Bajorem, Bogusławem Mecem, Małgorzatą Pieczyńską, Maciejem Stuhrem, Piotrem Kupichą, czy członkami Kabaretu Ani Mru-Mru. Jego dziennikarskim marzeniem jest przeprowadzenie wywiadu z Marie Fredriksson i Perem Gessle – członkami zespołu Roxette.

W marcu 2009 r. „za cykl ciekawych wywiadów” otrzymał nagrodę tygodnia portalu Wiadomości24. Argumentacja kapituły była następująca: „Niełatwo jest przeprowadzić dobry wywiad, zdobyć od rozmówcy ciekawe informacje, sprowokować do zdradzenia kilku "smaczków". Adam Sęczkowski robi to regularnie. Cezary Żak i Piotr Skarga to tylko dwie z wielu znanych osób, do których dotarł, i które nakłonił do szczerej rozmowy.”

Adam mówi, że nominacja do nagrody Dziennikarz Obywatelski 2010 roku była dla niego olbrzymim zaskoczeniem. "Cieszę się, że komuś przypadły do gustu moje wywiady z Martą Żmudą-Trzebiatowską oraz Anną Guzik i zostałem zgłoszony do tego Konkursu. Dla mnie to duże wyróżnienie."

Kliknij, aby przeczytać tekst zgłoszony do konkursu

Kliknij, aby przeczytać tekst zgłoszony do konkursu

Kliknij, aby oddać głos na Adama SęczkowskiegoJeżeli spodobały się Wam materiały Adama Sęczkowskiego zagłosujcie na jeden z nich.

Jeżeli chcesz, aby Adam Sęczkowski został wybrany "Dziennikarzem Obywatelskim 2010 Roku" w kategorii "Kultura" - głosuj na jego artykuł: - "Marta Żmuda-Trzebiatowska: - Miło byłoby zagrać u boku Tarantino", wysyłając SMS pod numer 7055 o treści "dzob.169" (koszt 0,62 zł brutto) i/lub: - "Anna Guzik: Zawsze wierzyłam, że kiedyś nadejdzie mój czas", wysyłając SMS pod numer 7055 o treści "dzob.168" (koszt 0,62 zł brutto).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Fanka
  • Fanka
  • 18.05.2011 22:58

Adaś jesteś bardzo seksowny. Pożądam Cię i dlatego ślę mnóstwo smsków. Buziaczki kochany :) :) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
  • ja
  • 09.05.2011 08:38

Powodzenia Adasiu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.