Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29470 miejsce

Konkurs DO 2010. Bartłomiej Graczak

Prezentujemy sylwetkę uczestnika konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku.

Bartłomiej Graczak / Fot. Archiwum B. GraczakaJak co roku (już trzeci raz) zgłaszam się do konkursu. Muszę powiedzieć, że fajny pomysł z promocją autorów :)

Co prawda na wiadomościach piszę ostatnio rzadziej, ale cały czas jest to serwis bliski mojemu sercu. Dużo czasu poświęcam też Akademickiemu Radiu Kampus, gdzie czytam serwisy informacyjne i sportowe oraz jestem reporterem. Prowadzę bloga i bawię się w publicystykę na platformie salon24.

Jestem studentem I roku dziennikarstwa na UW, moja pasja to radio, ale uwielbiam też pisać. Stąd też wziąłem udział w konkursie reportażowym Widoki organizowanym przez Samorząd Studentów Instytutu Dziennikarstwa. Swoją przyszłość wiążę z dziennikarstwem informacyjnym w radiu, najlepiej ogólnopolskim.

W zeszłym roku pisałem maturę, pracowałem w Holandii by zarobić na studia. Na szczęście jestem laureatem stypendium Fundacji Leszka Czarneckiego, która co miesiąc wypłaca mi stypendium i pomaga studiować (oczywiście przy spełnieniu różnych warunków). Stypendium dostałem właśnie dzięki działalności dziennikarskiej, ale także dlatego, że pochodzę z małej miejscowości, nigdy nie byłem na korepetycjach, a i tak miałem dobre wyniki w nauce. Poza tym pomoc fundacji jest dla mnie nieoceniona!

Kliknij, aby przeczytać tekst zgłoszony do konkursu

Kliknij, aby oddać głos na Bartłomieja Graczaka


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziękuje za dodanie sylwetki i za komentarze. Również życzę powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bartek do Bartka trzymam kciuki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku, trzymam za Pana kciuki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.