Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2010. Dawid Serafin

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-07 13:14

Nazywam się Dawid Serafin i dziennikarstwem obywatelskim zajmuje się nieprzerwanie od 4 lat. Zawdzięczam to, co swojemu znajomemu Markowi, któremu pomagałem przy tworzeniu obywatelskiego serwisu informacyjnego Jaworznianin.pl.

 / Fot. materiały autoraTo właśnie wtedy zaczęła się moja przygoda z dziennikarstwem obywatelskim i trwa do dzisiaj. I tak od Jaworzninina, poprzez MMSilesia i małym epizodem w MMKraków trafiłem do Wiadomości24.pl.

Swój pierwszy tekst na Wiadomościach24.pl zamieściłem w lutym 2009 roku. I od tamtej pory staram się to robić cyklicznie. Udało mi się już w serwisie opublikować 156 artykułów i 8 galerii. Tak jak w życiu, jedne były bardziej udane drugie mnie. Te mniej udane pokazywały mi, nad czym muszę popracować, te bardziej dawały sporą satysfakcję.

Na W24 nie "upolowałem" sobie konkretnego działu. Staram się pisać o tym, co mnie bezpośrednio, na co dzień dotyka, co fascynuje, denerwuje. Sporo moich tekstów dotyczy tematyki miast, z, którym jestem związany: Krakowa i Jaworzna (stąd kategoria news lokalny). Jednocześnie W24 daje mi możliwość publikowania dłuższych form pisemny takich jak reportaż. Dzięki temu udało mi się zakwalifikować do ścisłej czołówki tegorocznego konkursu reportażystów Melchior 2010.

Jeśli, ktoś uzna, że mój dorobek jest wart oddania głosu niech nie waha się głosować. Dziękuję.

Zagłosuj na Dawida Serafina

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ja się nie waham;) I innych do głosowania na Dawida bez żadnych wątpliwości zachęcam;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna Wronowska
  • Anna Wronowska
  • 10.05.2011 09:56

Bardzo ciekawe i rzetelne teksty...pisane ciekawym stylem. Bycie w czołówce reportażystów konkursu Melchiory 2010 najlepiej świadczy o poziomie Jego pracy. Z zaciekawieniem śledzę działalność tego redaktora. Z przyjemnością i pełnym przekonaniem oddam na Niego swój głos :). Życzę powodzenia w pisaniu oraz nieustannej wrażliwości na problemy tych, o których świat czasami zapomina.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Krasoń
  • Marta Krasoń
  • 08.05.2011 16:32

Bardzo dobry redaktor, a przy tym bardzo miły i skromny człowiek.
Ja już oddałam swój głos- teraz pora na Ciebie!:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.