Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2010. Krystian Kempiński

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-04 20:03

Prezentujemy sylwetkę uczestnika konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku.

Krystian Kempiński / Fot. Archiwum K. KempińskiegoNa co dzień jestem pracującym studentem, a że moja praca ma charakter bezpośredniego kontaktu z "Klientem masowym", sporo się dowiaduję o tym, jak żyje się naszemu społeczeństwu z perspektywy przysłowiowego Kowalskiego. Nie obywa się w moim codziennym życiu zawodowym i studenckim bez nieprzyjemności i stresów, ale czymże byłoby delektowanie się sukcesami, gdyby nie te drobne niepowodzenia?!

Oprócz stawiania czoła codziennym wyzwaniom, po powrocie do domu piszę dla mmbydgoszcz.pl, gdzie znaleźć możecie moje recenzje filmowe (od tych zupełnie porąbanych, jak Ludzka stonoga, po kino rodzime, np.Sala samobójców), zapowiedzi imprez i wydarzeń, oraz relacje z nich, ale także artykuły głębsze, takie jak smutna historia bydgoskiego Placu Teatralnego.

Również z mmbydgoszcz.pl pochodzi artykuł zgłoszony do konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku, który traktuje o poważnych problemach jakie mają osoby niepełnosprawne w poruszaniu się po Bydgoszczy (chociaż zapewne również w wielu innych miastach). Zapraszam do głosowania!


Kliknij, aby oddać głos na Krystiana Kempińskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.