Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1781 miejsce

Konkurs DO 2010. Mariusz Michalski

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-04 21:48

Prezentujemy sylwetkę uczestnika konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku.

Mariusz Michalski / Fot. Archiwum M. MichalskiegoMariusz Michalski z wykształcenia jest ekonomistą. Na co dzień pracuje w instytucie badawczym zajmującym się problematyką społeczno-ekonomiczną, a w wolnych chwilach publikuje artykuły (gł. sportowe) w największym polskim serwisie dziennikarstwa obywatelskiego - Wiadomości24.pl. Jest fanem sportów zimowych, w szczególności biegów narciarskich.

Począwszy od roku 2009, w każdy zimowy weekend "towarzyszy" najlepszej polskiej sportsmence minionego roku - Justynie Kowalczyk - w zmaganiach o Puchar Świata. "Nie opuszcza" jej również podczas igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata czy prestiżowego cyklu zawodów o nazwie Tour de Ski. Jego relacje z zawodów sportowych (ma ich w swoim dorobku ponad 150) są świetne, błyskawicznie umieszczane w serwisie oraz napisane bardzo dobrą polszczyzną. Ponadto, ze względu na duży stopień szczegółowości i analityczny charakter, są wartościowym uzupełnieniem artykułów sportowych na komercyjnych polskich portalach internetowych.

Jeżeli chcesz, aby Mariusz Michalski został wybrany "Dziennikarzem Obywatelskim 2010 Roku"
w kategorii "Sport" - głosuj na jego artykuł: - "Justyna Kowalczyk mistrzynią olimpijską w biegu na 30 km", wysyłając SMS pod numer 7055 o treści "dzob.488" (koszt 0,62 zł brutto) i/lub: - "Puchar Świata w Davos: Justyna Kowalczyk druga", wysyłając SMS pod numer 7055 o treści "dzob.487" (koszt 0,62 zł brutto).

Kliknij, aby przeczytać tekst zgłoszony do konkursu

Kliknij, aby oddać głos na Mariusza Michalskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.