Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27533 miejsce

Konkurs DO 2010. Radosław Żubrycki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-10 10:30

Prezentujemy sylwetkę uczestnika konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku.

Radosław Żubrycki / Fot. archiwum R. ŻubryckiegoRadosław Żubrycki - architekt, poeta, pisarz. Zodiakalny baran, wieczny pechowiec. Najbardziej w życiu boi się łysych facetów, ale bardziej boi się łysych kobiet.

W 1980 roku, rok po narodzinach, został poddany nowatorskiemu testowi na inteligencje: spośród kilku przedmiotów rozłożonych na stole miał wybrać ten, który wydaje się najbardziej interesujący. Wybrał pióro i tego się trzyma. Najpierw odkrył, że piórem można pisać. Potem spostrzegł, że pióro równie dobrze nadaje się do rysowania. Od jakiegoś czasu robi jedno i drugie, i sprawia mu to dużo przyjemności.

Choć, obecnie osiadły w Belfaście, to sercem i wieloma innymi sprawami związany jest z Polską. Autor publikuje na kilkunastu portalach internetowych, w prasie emigracyjnej, oraz czasopismach architektonicznych. Na portalu W24 zadebiutował serią tekstów o nieuczciwych firmach w Internecie.

Ulubiony gatunek dziennikarski: felieton. Najnowszą książkę pt. „Transatlantyk ” – zbiór reportaży i felietonów emigracyjnych i podróżniczych będzie można przeczytać w postaci e-booka pod koniec czerwca 2011 roku.

Strona internetowa autora: www.radoslawzubrycki.com

Kliknij, aby oddać głos na Radosława Żubryckiego i wygrać cenne nagrody!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.