Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2010 Roku. Marcin Kawa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-07 16:45

Prezentujemy sylwetkę Marcina Kawy, uczestnika konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku.

Mam na imię Marcin i mieszkam… na biegunie. Na polskim biegunie ciepła, jak określa się miasto Tarnów. Tutaj się urodziłem, wychowałem, skończyłem studia i pracuję.Poza pracą od ponad
6 lat prowadzę jednego z najpopularniejszych blogów filmowych Filmnews.blog.onet.pl. Znaleźć tam możecie recenzje premier kinowych oraz soundtracków, newsy ze świata filmu i mediów, felietony, informacje prosto od największych polskich dystrybutorów a także wiele konkursów filmowych.

Z blogiem wielokrotnie gościłem już w plebiscytach Bloger Roku na portalu Wiadomości24 za każdym razem trafiając na podium (2006 – III miejsce, 2007 – II miejsce, 2008 – III miejsce, 2009 – II miejsce). Dzięki Filmnews udało mi się zorganizować niezliczoną ilość konkursów filmowych dla czytelników, a także przeprowadzić zbiórkę prezentów gwiazdkowych dla Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie Prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.

Przez 6 lat miałem okazję brać udział w Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej – festiwalu, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia. Pięciokrotnie byłem członkiem Jury Młodzieżowego TNF a trzykrotnie jego przewodniczącym. Miałem niezwykłą przyjemność w towarzystwie Marzeny Rogalskiej, Andrzeja Sołtysika, Oliviera Janiaka i Marcina Dorocińskiego wręczać statuetki twórcom takim jak Marek Koterski, Łukasz Palkowski czy Robert Gliński.

Ciekawą przygodą dziennikarską była także praca korespondenta żużlowego i redaktora jednego z największych portali żużlowych w Polsce – zuzelend.com. Na trybunach i w żużlowym parkingu jako korespondent spędziłem 3 lata.

Dziś w całości poświęcam się pisaniu o kinie i filmie. Zapraszam Cię serdecznie na mojego bloga - być może znajdziesz tam coś, co Cię zainteresuje. W plebiscycie Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku bierze udział moja recenzja filmu Czarny Łabędź. Będzie mi bardzo miło jeżeli po jej przeczytaniu zdecydujesz się oddać na mnie swój głos :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tadeusz Sobota
  • Tadeusz Sobota
  • 14.06.2011 16:09

Panie Marcinie. Link z galerii konkursowej w kategorii Kultura prowadzi do strony z pana recenzją filmu Czarny Łabędź.
http://filmnews.blog.onet.pl/CZARNY-LABEDZ,2,ID422337530,n

Nie wiem czy to pana blog osobisty, czy recenzja jest na stronie kogoś innego.

Nie mniej zwracam uwagę, że u góry strony jest reklama kierująca do oszustów internetowych, naciągających na Domowy System Zarabiania.

Myślę, że dla dziennikarza obywatelskiego jest to dyshonor figurować na stronie obok takiej reklamy. Zwłaszcza, kiedy kibicujący konkursowi DO Roku chętnie sięgają po nagrodzone materiały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.