Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2010 Roku. Marcin Łobodowski

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-12 23:37

Przedstawiamy Marcina Łobodowskiego, kandydata w konkursie Obywatelski 2010 Roku.

 / Fot. Marcin ŁobodowskiJak zaczęła się moja przygoda z dziennikarstwem? Gdy po klasie humanistycznej w liceum zastanawiałem się nad kierunkiem moich studiów, nie byłem pewny tego, czy dziennikarstwo jest dobrym wyborem. Umiałem dobrze pisać i lubiłem wyzwania. Ale czy to był wystarczający powód? Dzisiaj jestem na czwartym roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Rozwijam się na specjalizacjach internetowej i telewizyjnej. Nadal lubię pisać, wciąż poszukuję
nowych wyzwań. Znam już też odpowiedź na pytanie dlaczego wybrałem tą drogę: Bo warto się interesować tym co dzieje się wokół nas. Warto obserwować rzeczywistość. Warto próbować zrozumieć świat, który nas otacza…

Wśród moich doświadczeń dziennikarskich szczególne miejsce zajmuje redakcja serwisu Wiadomości24.pl. W minione wakacje miałem przyjemność odbyć tutaj moją praktykę. Podczas tego intensywnego czasu zdobyłem wiele nowych i cennych umiejętności, a także poznałem dużo wspaniałych osób. To wszystko utwierdziło mnie w przekonaniu, że droga, którą wybrałem, jest słuszna.

Możliwość udziału w konkursie na Dziennikarza Obywatelskiego 2010 roku jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Jednocześnie to mobilizacja do intensywniejszej pracy i rozwijania swojego dorobku dziennikarskiego.

Pozdrawiam. Marcin Łobodowski.

Jeśli chcesz oddać głos na Marcina wejdź na stronę konkursu: DOROKU.PL

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.