Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2010. Wojciech Bryński

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-07 13:03

Prezentacja uczestnika konkursu DO 2010.

 / Fot. materiały autoraWojciech Bryński - student, dziennikarz. Od ponad dwóch lat wydawca społecznego portalu informacyjnego - BytomOnline.pl.

Uwielbia tematykę mediów, fotografię i muzykę. Nazywany człowiekiem orkiestrą. Jego 'służbowa' torba mieści wszystko, co do dziennikarskiej roboty jest mu potrzebne: aparat, mikrofon, dyktafon, statywy.
Tysiąc działań na raz - tu kręci, tam fotografuje, tu nagrywa wywiad. W publikowaniu informacji jest piekielnie szybki, potrafi w ciągu godziny udostępnić całą fotorelację z różnych imprez.

Z dziennikarstwem obywatelskim zapoznał się dzięki lokalnemu portalowi informacyjnemu, na krótko zagościł w portalu Wiadomosci24.pl, by rozpocząć własną przygodę z informowaniem społeczeństwa.
Swoje obowiązki stara się wykonywać odpowiedzialnie i starannie, w myśl etyki dziennikarskiej. Nie jest zwolennikiem kopiowania materiałów ze stron instytucji miejskich, ale "czasami trzeba".

W konkursie "Dziennikarz Obywatelski 2010 roku" startuje w kategorii "News lokalny" z relacją foto-wideo "I Śląska Rowerowa Masa Krytyczna". Aby na niego zagłosować, wystarczy wysłać sms na numer 7055 (0.62zł z Vat) o treści dzob.273

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.