Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2011 Roku trwa. Zgłosiłeś się?

Po trzech tygodniach trwania konkursu Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku, zaczynają się ujawniać preferencje tematyczne uczestników konkursu. Najwięcej materiałów wpłynęło do tej pory do kategorii "Publicystyka".

Decyzja, by wprowadzić kategorię "Publicystyka" okazała się trafna. To właśnie ona jest najbardziej obleganą po 3 tygodniach trwania konkursu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też "Sport" i "Kultura". Zdecydowanie najmniej propozycji tekstów trafiło do działu "Technologie". Oto przepustka na wakacje :-) Bon za 3 tysiące. W tym roku może trafić do Ciebie. / Fot. Łukasz Gdak

Przypominamy, że materiały do konkursu można zgłaszać osobiście lub mogą to uczynić fani Waszych publikacji. Ważne, by teksty trafiały do dobrze wybranych działów. W przypadku pomyłki katastrofy jednak nie będzie. Mamy możliwość zwrócenia tekstu i ponownego określenia kategorii.

Na materiały czekamy do 9 kwietnia. Następnie, od 13 kwietnia czeka nas etap głosowania, a Kapituła Konkursu będzie wybierać swojego kandydata.

Pierwsze materiały, pierwsze spostrzeżenia

Tak było podczas urodzinowej, 5. edycji konkursu. / Fot. Łukasz GdakWarto się zgłosić, warto powalczyć, bo na Dziennikarza Roku czeka nagroda - bon na wycieczkę zagraniczną biura Adriatyk, warta 9 tys. zł. Natomiast laureaci każdej z ośmiu kategorii konkursowych otrzymają nagrody w postaci bonów na wycieczki zagraniczne biura Adriatyk, warte 3 tysiące zł każdy.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zgłosiłem tekst do mało obleganego działu Technologie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.