Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO 2011 Roku. Zobacz, gdzie odbędzie się finałowa gala!

Po zgłoszeniach, głosowaniu i wyłonieniu zwycięzców w poszczególnych kategoriach konkursowych, wszystkich zaprosimy na finałową galę, która odbędzie się 30 maja w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wpisujcie sobie tę datę do Waszych kalendarzy! Proponujemy też dodawanie specjalnej grafiki do materiałów biorących udział w konkursie.

 / Fot. Wiadomości24.plKonkurs trwa. Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia. Później będziecie mogli głosować na najlepsze, Waszym zdaniem, materiały w poszczególnych kategoriach. Czy w "Publicystyce" wygra autor najzgrabniej napisanego felietonu? A może zachwyci Was wywiad ze znanym politykiem? W "Stylu życia" docenicie pasję, nietypowe hobby, a może reportaż z podróży w odległy zakątek świata? Wszystko okaże się za dwa miesiące!

Grafika konkursowa

 / Fot. .Zamieszczamy grafikę, którą możecie wkleić do swoich materiałów i tym samym poinformować czytelników, że biorą one udział w konkursie.

Gdzie odbędzie się finałowa gala?

30 maja z radością powitamy wszystkich w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Podczas gali poznamy nie tylko zwycięzców w poszczególnych kategoriach, ale dowiemy się, kto został Uczestnicy gali. Od lewej Laureaci: Bartłomiej Kowalewski (Technologie) i Tadeusz Wojewódzki (Nauka). Na pierwszym planie Autor W24 Mariusz Michalak. / Fot. Łukasz GdakDziennikarzem Obywatelskim 2011 Roku. Laureata wyłoni Kapituła, w skład której wchodzą najlepsi z najlepszych. W tym ocenią Was Jarosław Kuźniar, Maria Seweryn, Tomasz Zimoch, Przemysław Pająk, Tomasz Tomaszewski, Wojtek Wieteska, Stefan Bratkowski, Paweł Nowacki, Wiesław Godzic i ubiegłoroczny zwycięzca, Dawid Serafin.

Tak było w zeszłym roku

14 czerwca 2011 roku. Debata w Centrum Nauki Kopernik / Fot. Mateusz Maks MaksiakW ubiegłym roku galę poprzedziła debata "W jakim stopniu internet zmienił tradycyjne dziennikarstwo". Wzięli w niej udział dziennikarze, blogerzy i medioznawcy. Zdjęcia z debaty zobaczycie w galerii Witolda Kossakowskiego.

Przeczytajcie relację na żywo z gali

Od lewej: Emi Soboń, Beata Rymarz, Gabriela Blajer, mama Gabrieli. / Fot. Emi SobońPóźniej dla uczestników konkursu nastąpiły najprzyjemniejsze chwile: laureaci poszczególnych kategorii odbierali nagrody - vouchery na wycieczki do Chorwacji o wartości 3 tysięcy złotych. Wreszcie nadszedł moment, na który wszyscy czekali. Prowadząca galę Dorota Wellman ogłosiła, kto został Dziennikarzem Obywatelskim 2011 Roku :-) Nieco zaskoczony Dawid Serafin odebrał nagrodę główną - bon o wartości 10 tysięcy złotych. Finalistów i laureata możecie zobaczyć na zdjęciach Łukasza Gdaka.

Każdy ma szansę

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Nie tylko dlatego, że w tym roku na laureatów czekają równie fantastyczne nagrody, jak ostatnio. To szansa także na zaistnienie w mediach - zgłoszone materiały będą oceniać wielcy i to oni wyróżnią najciekawsze, najlepsze artykuły i zdjęcia. Może zwrócą uwagę właśnie na Twoją pracę?

Nie czekaj, zgłoś się! Czekamy do 9 kwietnia!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

ala
  • ala
  • 11.04.2012 11:09

a czy jest jakas szansa ze gala odbędzie sie kiedys w Krakowie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

I chyba każdy uczestnik konkursu może pojawić się na Gali.
Wychodząc z tego założenia pojawię się i nawet gościa przyprowadzę.
O ile pamiętam, bo byłam obecna dwa lata temu, każdy Autor W24 mogł przyjść i kibicować rozdaniu nagród.
Było wówczas sympatycznie i wesoło. To wspaniała okazja do poznania kolegów po piórze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 16.03.2012 22:10

W zwiastunie informacji: przepraszam,ale czyja to twarz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
4651
  • 4651
  • 16.03.2012 16:07

O publiczność , która składa się z gości, trzeba tak samo zadbać jak o tych na scenie.
To przecież impreza nie tylko dla laureatów..

Komentarz został ukrytyrozwiń
4651
  • 4651
  • 16.03.2012 16:03

Zajmijcie się gośćmi, a nie jak ostatnio, gdzie czuli się jak sieroty...

Komentarz został ukrytyrozwiń
4651
  • 4651
  • 16.03.2012 16:02

PRZYGOTUJCIE i ZOZDAJCIE identyfikatory .... a dla gości niezapowiedzianych, którzy też są autorami, a przybędę pokibicować, to chociaż identyfikatory in blanco.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.