Facebook Google+ Twitter

Konkurs DO Roku 2013. Na zgłoszenia czekamy tylko do 11 maja

Tylko do końca tygodnia można zgłaszać materiały w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku.

 / Fot. Wiadomosci24.plEtap zgłoszeń rozpoczął się 14 kwietnia. Materiały do konkursu przysyłają zarówno autorzy Wiadomosci24.pl, jak i piszący w innych serwisach lub na własnych blogach. Szczególną popularnością cieszą się dwie nowe kategorie: reportaż i recenzje, ale otrzymujemy również zgłoszenia w pozostałych kategoriach.

Etap zgłoszeń potrwa do północy 11 maja. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie doroku.wiadomosci24.pl oraz doroku.pl. Tam również pojawiają się wszystkie materiały informacyjne dotyczące konkursu, m.in. jego regulamin.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Zgłoszenia

W konkursie mogą wziąć udział materiały opublikowane w internecie w roku 2013. Autor może samodzielnie zgłosić swój materiał; mogą go także zaproponować osoby trzecie (wtedy wymagana będzie zgoda osoby zgłoszonej).
Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

Głosowanie

II etap konkursu, głosowanie, rozpocznie się 14 maja i potrwa do 4 czerwca. Głosować będzie można wysyłając sms pod nr podany na stronie konkursowej przy materiale i nazwisku kandydata. W ten sposób wybrani zostaną zwycięzcy poszczególnych kategoriach.

Kapituła konkursu

Dziennikarza Obywatelskiego wybierze Kapituła Konkursu, którą w tym roku tworzą: Paweł Siennicki, Arlena Sokalska, Wojciech Rogacin, Adam Buła, Agaton Koziński, Robert Zieliński, Anita Czupryn, Dorota Kowalska, Witold Głowacki, Mariusz Grabowski i fotoedytor oraz fotoreporter Bartek Syta. Przewodniczącym kapituły będzie dyrektor rozwoju redakcyjnego Tomasz Krawczyk.

Informacje o członkach Kapituły Konkursowej

Nagrody

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w połowie czerwca. Laureat otrzyma nagrodę w postaci tabletu Lenovo Yoga. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłonieni w głosowaniu SMS otrzymają tablet Asus ME 173X Android 7.1. Jak w poprzednich latach przygotowaliśmy również nagrodę za najciekawsze uzasadnienie SMS. Będzie to tablet Asus ME 173X Android 7.1.

Kontakt

W razie wątpliwości - służymy informacją. Pytajcie w komentarzach lub wysyłając mail na doroku@polskapresse.pl.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

@ Łukaszu, ta dama jest śliczna poza tym , że warta zgłoszenia do konkursu. Ja się chyba pofatyguję, bo lubię gale konkursowe ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osobie zgłaszającej mój tekst, z założeniem, że będzie dobrze - dziękuję.
Będzie jak zwykle. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, coś moje klawisze kiepsko stukają. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję. Rozumiem.
Dziwi mnie lansowanie prawej w boksie "dla Was" lansowanie przepisywanych wiadomości...dziwi mnie też, ae to konsekwencja braku moderacji i oka redakcji lub choćby uprawnionych do tego, publikowanie tekstów z ewidentnymi bykami, błędami merytorycznymi. A potem się słyszy. " jak to? tak przecież pisze na W24 " - niby wiarygodne, dlaczego więc tolerujemy takie "kwiatki"....Tego nie było onegdaj. Niestety ta sytuacja , tzn kiepska jakość treści publikowanych w W24 bardzo, bardzo obniża serwis. Smutne to i przykre a na dodatek deprymujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, swój materiał możesz zgłosić tylko jeden. Ale jeśli chcesz zgłaszać cudze teksty - ograniczeń nie ma, poza tym, że po jednym tekście każdego autora.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chodzi o bunkier lecz o randevu dwojga znajomych z w24. Ciekaw jestem dwóch relacji z tego samego spotkania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.05.2014 20:10

Nie znam się na bunkrach. To jakaś harcerska sprawność?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu, a nie prościej byłoby się umówić w Kętrzynie na spotkanie, np w bunkrach? A potem każde z Was miałoby temat na artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.05.2014 19:30

Ja zgłosiłem, pewną damę z Kętrzyna. Chciałbym żeby wygrała, bo wtedy pofatyguje się na galę, a ja ją poznam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

kto by zgłaszał potencjalnego konkurenta... ;)))

Pytanie : ile materiałów mogę zgłosić? zakładając jeden autor jeden materiał ? czyli czy mogę do każdej kategorii kogoś innego ? czy mogę zgłosić np. 20 kandydatów ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.