Facebook Google+ Twitter

Konkurs "Droga do Euro 2012" rozstrzygnięty!

Specjalnie powołane jury rozstrzygnęło dziś konkurs "Droga do Euro 2012" na zdjęcia i materiały wideo, dokumentujące stan - dwuletnich już - polskich przygotowań do nadchodzących wielkimi krokami mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbyć mają się na Ukrainie i w Polsce.

 / Fot. Ewa Krzysiak18 i 19 kwietnia, w dwa lata po przyznaniu Polsce i Ukrainie prawa do organizacji mistrzostw Europy w piłce nożnej, ogłosiliśmy konkurs "Droga do Euro 2012". Zaprosiliśmy do nadsyłania zdjęć i materiałów wideo, które miały ukazać to, co dzieje się w Waszych miejscowościach w związku z przygotowaniami do Euro 2012 i co jeszcze trzeba w tej kwestii zrobić. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali swe materiały zarówno do serwisu Wiadomości24.pl, serwisów www.polskatimes.pl, www.naszemiasto.pl oraz do redakcji dzienników skupionych pod marką "Polska" - organizatorów wraz z firmą Aero Invest .

Spośród nadesłanych prac wyróżnienia otrzymali:

Ewa Krzysiak, dziennikarka obywatelska, publikująca w serwisie Wiadomości24.pl, za dwuczęściową galerię zdjęć, pokazujących stan przygotowań Warszawy do Euro 2012.

 / Fot. Wojciech LuścińskiWojciech Luściński za materiał Droga do Euro 2012 - Gdańsk w obiektywie. To ciekawy obraz Gdańska oczami przechodnia.

 / Fot. Beata Górkiewicz, Anna KiliańskaBeata Górkiewicz i Anna Kiliańska z Katowic, czytelniczki dziennika Polska Dziennik Zachodni. Nadesłały zdjęcia bezpośrednio do redakcji DZ; pokazały na fotografiach to, co w drodze na mecze będą w Katowicach widzieli kibice. Jeśli za trzy lata nic się nie zmieni, nie będą to ciekawe widoki...

 / Fot. Mateusz GrochockiPonieważ na konkurs nie nadeszły materiały wideo, zarezerwowana dla ich autorów nagroda przypadnie laureatom drugiego miejsca za galerie zdjęć - dwa bony o wartości 350 zł każdy, do wykorzystania z oferty internetowego biura podróży Fly.pl. Zatem Drugie miejsce w konkursie zajęli Mateusz Grochocki i Radosław Zawadzki za galerię zdjęć: Droga do Euro 2012 - okolice przyszłego Stadionu Narodowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 28.04.2009 22:56

Piotrze, polemika z tobą jest bez sensu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

----> tomfish
Nie rozumiem, dlaczego Wrocław to Twoim zdaniem "pierdolnik".
Galeryjka wrocławska faktycznie jest chyba najbardziej pomysłowa.
A mi się podobała też łódzka wystawka, nieco "z boku" EURO'2012: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarek, Ty będziesz teraz już taki piękny, że się PolskaPresse powinna z Tobą ożenić ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję szacowne jury za docenienie moich zdjęć przedstawiających stan faktycznych przygotowań Warszawy do Euro 2012 .

Tu jest to, co każdy przechodzień zobaczy gołym okiem.
Mam nadzieję,że te galerie podziałają na władze miasta i otworzą oczy. Bo właśnie taka jest rzeczywistość i takie widoki oglądają mieszkańcy i turyści, którzy przybywają do stolicy.

Miło zobaczyć swoje zdjęcia ( a szczególnie jedno - z zegarkiem piłką odlicząjącym czas do rozpoczęcia mistrzostw), które jest zamieszczane na pierwszym miejscu i promuje cały konkurs "Droga do Euro 2012".
Dziękuję za to wyróżnienie..czyli możłiwość przeczytania o sobie w mediach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.04.2009 14:55

Gratulacje dla nagrodzonych i podziękowania dla wszystkich, którzy przysłali relacje.
Teraz proponowałabym bym włodarzom zarządzenie modłów (to może, cudem, nie będzie potrzebne ogłaszanie żałoby, a może tylko hańby narodowej ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za docenienie mojej fotorelacji. Gratuluję wszystkim pozostałym autorom, którzy wzięli udział w konkursie, oraz wyróżnionym.
Materiał powstał podczas jednodniowego spaceru po Wrocławiu. Zdjęcia podpatrzone, które pokazują w sposób zaskakujący, dobitny, nierzadko nasycony humorem, który tworzy otaczająca nas rzeczywistość, to moja ulubiona tematyka, więc tym bardziej jestem szczęśliwy. Jest to dla mnie motywująca niespodzianka. Dziękuję organizatorowi konkursu, za zapowiadającą się niezwykle ciekawie, wspaniałą nagrodę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.04.2009 22:09

chyba w mediach karaibskich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje! Teraz mogę się przyznać, że od początku stawiałam na Jarka i mam na to świadków. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

z niektórych owszem nie, innych nie należy za szybko do takiej roli sprowadzać.
Co do tej koncepcji, cóż, ostatnio zauważyłem w mediach taki kult doskonałości " wszystko jest z 2012 super ", dlatego moim zdaniem pokazanie odwrotnej sytuacji może być ciekawe. Chociaż niektórzy pewnie powiedzą : łatwiejsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje wszystkim zwycięzcom:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.