Facebook Google+ Twitter

Konkurs Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku. Głosujemy!

Trwa (do 18 maja) etap głosowania w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku. W każdej z kategorii wybrany zostanie zwycięzca - autor materiału, który otrzyma najwięcej głosów oddanych za pomocą sms. Jedna z osób głosujących otrzyma wycieczkę wartą 3 tys. zł. Ta, ktora do sms wpisze najciekawsze uzasadnienie.

 / Fot. W24Sms przesyłamy na numer 7155. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Każdy materiał ma odrębny numer, który należy podać wysyłając sms na numer 7155. Jeśli na przykład chcemy oddać głos na materiał o numerze 999, wysyłamy sms o treści "DOROKU.999". Głosowanie trwa do 18 maja. Zwycięzca - autor materiału, na który w danej kategorii oddanych zostało najwięcej głosów, otrzyma nagrodę - wycieczkę zagraniczną o wartości 3 tys. zł.

Taka sama nagroda - zagraniczna wycieczka - przypadnie także jednej z osób, które oddadzą głos w konkursie. Tej osobie, która najciekawiej uzasadni w treści sms dlaczego głosuje na tego a nie innego kandydata bądź dlaczego głosuje na ten a nie inny materiał. Warto więc głosować, ale warto też pamiętać o wpisywanym uzasadnieniu.Kandydaci! Jeśli chcecie, by Waszym materiałom na stronie wyników głosowania towarzyszyła miniaturka - na przykład Wasze zdjęcie - przysyłajcie LINK do zdjęcia na konkursowy adres: doroku@polskapresse.pl z podaniem nazwy kategorii (np. Styl Życia) i numeru materiału na stronie konkursowej. W TYTULE MAILA prosimy wpisywać: Link do zdjęcia DO Roku 2012.

Lista materiałów dostępna jest na stronie konkursowej:

DOROKU.PL


Głosuj na materiał w kategorii: Wydarzenie
Głosuj na materiał w kategorii: Sport
Głosuj na materiał w kategorii: Kultura
Głosuj na materiał w kategorii: Technologia
Głosuj na materiał w kategorii: Styl Życia
Głosuj na materiał w kategorii: Publicystyka
Głosuj na materiał w kategorii: Zdjęcie Roku
Głosuj na szkolną gazetkę w kategorii: Junior MediaStrona konkursuFinałowa gala konkursu odbędzie się 30 maja w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Kapitułę Konkursu tworzą wybitne osobowości świata mediów. Ocenią Cię najlepsi!

Stefan Bratkowski - przewodniczący, honorowy prezes SDP
Wiesław Godzic - medioznawca
Maria Seweryn - aktorka, dyrektor Och-teatru
Tomasz Tomaszewski - fotografik
Wojtek Wieteska - fotografik
Jarosław Kuźniar - dziennikarz telewizyjny i radiowy
TVN24, Przemysław Pająk - redaktor naczelny serwisu Spider's Web
Tomasz Zimoch - dziennikarz, komentator sportowy, Polskie Radio
Paweł Nowacki - dyrektor działu rozwoju contentu, Polskapresse
Dawid Serafin - Dziennikarz Obywatelski Roku 2010


 / Fot. Łukasz Gdak, W24

Więcej szczegółów o konkursie przeczytasz w materiale: Poznaj zasady i terminy


Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie. A już wkrótce następne informacje!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (238):

Sortuj komentarze:

maciąg julian
 • maciąg julian
 • 03.05.2012 23:38

Czy budowa Muzeum Historii Żydow w Polsce jest potrzebna? Żadna inna mniejszość narodowa nie narobiła Polsce tyle kłopotów ,co narodowość Żydowska.Żydzi się nie asymilują a zawsze się dołączają do każdej władzy nawet zaborczej -liczy się tylko interes.Będąc tak mordowani ,nie zorganizowali żadnego ruchu oporu/powstanie to sprawa AK/ i nie zabili ani jednego niemca , a Jdan raty wirrnie i skutecznie były posłuszne.itd ,itp.Pan Bratkowski zna tą historię .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Milion
 • Milion
 • 29.04.2012 22:22

Tu przeczyta cię milion! Publikuj na W24 będziesz sławnym prawnikiem obywatelskim, sorki, dziennikarzem obywatelskim. (ty publikuj, my zgarniamy kasę za reklamy:))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacenty Procenty
 • Jacenty Procenty
 • 26.04.2012 16:23

Chłopaki to lubią procenty, jak widać. Tak będą siedzieli i gadali o procentach aż im się sznurówki rozwiążą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zgigniew na pietro
 • Zgigniew na pietro
 • 26.04.2012 16:19

Zbigniew to ma racje. We wszystkim, bo on wszystko wie. Wiem, bo jem i pije to samo co on, bo to dziala. Na nogi mi dziala też z wlosami je mialem a teraz nie. Foty chcecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 26.04.2012 13:00

gwoli ścisłości: "wypaczonym"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Konkursowicz
 • Konkursowicz
 • 26.04.2012 12:32

Dziwi mnie fakt zmiany sposobu podawania wyników. Pan Tomasz Kowalski sam tłumaczył wcześniej o sposobie naliczania procentów. Jeśli ktoś prowadził, ale przez jakiś czas nie oddawano na niego głosów, to jego poparcie spadało (punkty procentowe). Procent oddanych głosów na niego był coraz niższy, bo inni zyskiwali te głosy. Głosujemy na każdego tylko nie na prowadzącego i jego poparcie spada ( mowa o podawaniu wyników w procentach). Teraz mam pytanie. Czy wyniki, które podajecie teraz są liczone z proporcji procent do ogółu wszystkich głosów w danej kategorii, czy odzwierciedla on faktyczną ilość oddanych głosów? Zapewne nie, bo wówczas przy podawaniu wyników procentowych, jeden SMS mógł zmniejszyć dystans o 1%, a teraz wychodzi na to, że 1% to 14 SMSów. Jak więc to się ma do obecnych wyników? Nie ma możliwości nadrobienia np 100 głosów, no chyba, że ktoś zainwestuje w SMS na siebie. O to chodzi redakcji?

Dlaczego redakcja nie jest konsekwentna i zmienia zasady w trakcie trwania konkursu, który i tak jest wypatrzonym sposobem wyłonienia zwycięzców w poszczególnych kategoriach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 26.04.2012 12:14

O odpowiedzialności powinien Pan pomyśleć prze ogłoszeniem zasad konkursu, bo wszyscy braliśmy udział w dyskusji. Nic z tego nie zostało nawet wzięte pod uwagę. Jesteście najmądrzejsi i wszechwiedzący?... Gratuluję dobrego samopoczucia. Odpowiedziałem Panu szczegółowo na wewnętrzną pocztę, żeby nie wzbudzać niepotrzebnego rejwachu. Ale jak słońce świeci, to nie nazywam go księżycem

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Zbigniew Kowalewski
Proszę o większą odpowiedzialność za słowa. Bezzasadnie obrzuca Pan błotem konkurs i jego organizatorów. Jeśli zauważył Pan że coś działa źle, coś się nie zlicza, natychmiast to sprawdzę, ale proszę o konkrety.

Komentarz został ukrytyrozwiń
konkurs
 • konkurs
 • 26.04.2012 07:32

Wygra ten co ma najwięcej dostępu do telefonów służbowych od i cła filozofia konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeden z uczestników pisze, że "to portal dla frustratów" ale...zalogował się skrupulatnie aby wystartować w konkursie mimo, że jest obecny w wielu innych miejscach, gdzie frustratów ze świecą nie uświadczyć.

Druga zalogowana osoba pisze: " Nie interesują mnie rozgrywki na tym portalu...."

Takie wpisy wychodzą z klawiatury dwojga inteligentów. Litości!!!!

Różne postawy na tym portalu ludzie demonstrują, ale nawe tutaj tak zaawansowana obłuda to curiosum.
Czegóż więc możemy oczekiwać od "szarego człowieka" który spod kaptura plecie androny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.