Facebook Google+ Twitter

Konkurs Dziennikarz Obywatelski 2012 przed nami!

Przygotowujemy się już do rozpoczęcia konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku. Wraz z początkiem roku 2013 roku rozpoczniemy miesięczny etap zgłoszeń, po którym otworzymy głosowanie. Uwaga! Szykujemy kilka zmian:

Elżbieta Wiejaczka, Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku odbiera nagrody z rąk Marka Kondrata i Wiktora Pilaczyka. / Fot. Bartłomiej Syta/PolskapresseZe zmian, które mogę już dziś zapowiedzieć, warto wspomnieć o innowacji dotyczącej kategorii konkursowych. Będą pokrywały się z działami serwisu: Wydarzenia, Kultura, Cywilizacja, Styl Życia, Sport i Portfel. Utrzymujemy też dwie dodatkowe, tożsame z poprzednią edycją korkursu: Junior Media i Zdjęcie Roku.

Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku wybierze Kapituła Konkursu, zaś w każdej z kategorii o wynikach zadecyduje głosowanie z użyciem SMS Premium; wykorzystamy najniższą stawkę. Laureatów zaprosimy do Warszawy na uroczyste wręczenie nagród.

W skład Kapituły konkursu wejdą w tym roku redaktorzy naczelni dzienników Polskapresse z całej Polski oraz poprzedni Dziennikarz Obywatelski Roku - Elżbieta Wiejaczka. Przewodnictwo Kapituły zgodził się objąć Paweł Fąfara, członek zarządu Polskapresse i redaktor naczelny projektu "Polska". Wasze teksty ocenią więc najlepsi!

 / Fot. PolskapressePrzez cały rok prowadziliśmy zestawienia najlepszych tekstów z każdego tygodnia. Czas z tego skorzystać. Materiały laureatów cotygodniowych nagród oraz materiały co tydzień przez nas wyróżniane zostaną więc przez nas automatycznie zgłoszone do konkursu. Ale uwaga! Tylko w jednej kategorii, odpowiadającej, jak wspomniałem, jednemu działowi serwisu. Publikujący w W24 autorzy wyróżnionych materiałów z różnych kategorii otrzymają niebawem e-maile z prośbą o wybranie do konkursu jednego tekstu bądź galerii zdjęć.

Wyniki głosowania online i końcowe wyniki przekażemy tradycyjnie na naszej stronie konkursowej: doroku.pl, gdzie informować też będziemy na bieżąco o postępach w przygotowaniach do siódmej już edycji naszego konkursu.

Czytaj też:
Ela Wiejaczka: piszę, by wywołać emocje
Obejrzyj wideo z zakończenia konkursu DO 2011 Roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Ja za Magdą, ;) redakcji i autorom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to życzę powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.11.2012 11:38

Zbigniew - najniższe premium to 0,50 pln netto plus VAT.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A w jakiej cenie będą sms konkursowe? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest daleko posunięta ewolucja : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

to rewolucji nie ma.. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Naturalnie : ) Wystarczy odpisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.11.2012 12:13

"Publikujący w W24 autorzy wyróżnionych materiałów z różnych kategorii otrzymają niebawem e-maile z prośbą o wybranie do konkursu jednego tekstu bądź galerii zdjęć."

Czy istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tej możliwości?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.