Facebook Google+ Twitter

Konkurs edukacyjny. Matury w trakcie, napisz tekst i wygraj 500 zł!

Trwa nasz redakcyjny konkurs edukacyjny, w którym możecie wygrać 500, 200 i 100 zł. Obecnie liderem wyścigu jest Zbigniew Siwek. Sprawdź, jak niewiele musisz zrobić, aby wygrać duże pieniądze!

Na czym polega konkurs?


 / Fot. W24Edukacyjne zawody trwają od 2 kwietnia aż do 4 czerwca. W każdym tygodniu wyłaniamy pięciu Autorów, których teksty, opublikowane w dziale "Edukacja", od poniedziałku do poniedziałku zyskały największą liczbę czytelników.

Nagrodę główną - 500 zł, otrzyma ten Autor, który zakwalifikował się przynajmniej do jednego z ośmiu etapów konkursu i którego materiały o charakterze edukacyjnym uzyskały łącznie największą liczbę odsłon w trakcie trwania rywalizacji. Dwie kolejne nagrody, 200 i 100 zł, przypadną Autorom, których teksty zyskały kolejne liczby odsłon. Konkurs potrwa jeszcze przez najbliższe 4 tygodnie.


Konkurs edukacyjny. Pisz tak, żeby wygraćZbigniew Siwek - lider wyścigu


Na tę chwilę w konkursie prowadzi Zbigniew Siwek, którego tekst "Sprawdzian szóstoklasisty 2012 oczami krakowskiego ucznia" zgromadził ponad 12 tys. odsłon. W "peletonie" znajdują się jeszcze: Rafał Augustyniak, Patryk Popławski i Stanisław Cybruch.


Konkurs edukacyjny W24. Czterech autorów przeszło do kolejnego etapu


Idą matury, więc włącz się do gry o duże pieniądze!


Już w najbliższy piątek rozpoczynają się matury 2012. Lepszej okazji, aby znaleźć temat na artykuł do konkursu nie będzie. Napisz relację, jak przebiegały egzaminy w Twojej szkole, przeprowadź wywiad z maturzystą albo przedstaw opinię nauczyciela na temat tegorocznego egzaminu dojrzałości. To tylko niektóre propozycje tematów. Pamiętajcie, że jeśli chodzi o formę materiału o charakterze edukacyjnym, ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.