Facebook Google+ Twitter

Konkurs edukacyjny W24. Czterech autorów przeszło do kolejnego etapu

Trwa nasz konkurs edukacyjny. Pozostało 7 tygodni, aby wygrać główne nagrody: 500, 200 i 100 zł. Po pierwszym tygodniu prowadzi Zbigniew Siwek. Kto jeszcze przeszedł do następnego etapu i ma szansę na wygraną?

 / Fot. W24Materiał Zbigniewa Siwka zdobył ponad 12 tys. odsłon.

Do kolejnego etapu konkursu przechodzą jeszcze 4 osoby: Rafał Augustyniak (4955 odsłon w minionym tygodniu), Patryk Popławski (2720 odsłon), Stanisław Cybruch (1325 odsłon).

Konkurs edukacyjny - pisz tak, by wygrać

Pozostało jeszcze 7 tygodni, by wziąć udział w konkursie. W każdym tygodniu wyłonimy do pięciu Autorów, których teksty, opublikowane w dziale „Edukacja” po 2 kwietnia 2012 r., od poniedziałku do poniedziałku zyskały największą liczbę czytelników. Minimalna liczba odsłon kwalifikująca do walki o nagrodę główną wynosi 1 tys.

Matura 2012. Sprawdź: co, gdzie, kiedy i jak

Nagrodę główną - 500 zł, otrzyma ten Autor, który zakwalifikował się przynajmniej do jednego z ośmiu etapów konkursu i którego materiały uzyskały łącznie największą liczbę odsłon w trakcie trwania edukacyjnego konkursu. Dwie kolejne nagrody, 200 i 100 zł, przypadną autorom, których teksty zyskały kolejne liczby odsłon.

Pisz o egzaminach, weź udział w konkursie - pula nagród 800 zł


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.