Facebook Google+ Twitter

Konkurs edukacyjny W24. Za nami drugi tydzień walki o 800 zł!

Trwa "Konkurs edukacyjny W24" z pulą nagród 800 zł. Do rywalizacji włączył się w minionym tygodniu Mariusz Kapusta!

 / Fot. W24Pozostało jeszcze 6 tygodni, by wziąć udział w konkursie. W każdym tygodniu wyłonimy do pięciu Autorów, których teksty, opublikowane w dziale "Edukacja" w danym tygodniu, od poniedziałku do poniedziałku zyskały największą liczbę czytelników. Minimalna liczba odsłon kwalifikująca do walki o nagrodę główną wynosi 1 tys.

Czytaj też: Pisz o egzaminach, weź udział w konkursie - pula nagród 800 zł

W pierwszym tygodniu trwania konkursu, do dalszych etapów zakwalifikowali się Zbigniew Siwek, Rafał Augustyniak, Patryk Popławski oraz Stanisław Cybruch. Tym razem, do rywalizacji włączył się Mariusz Kapusta, którego tekst "Ranking najlepszych uczelni na świecie 2011. Gdzie są nasi?" zgromadził 1409 odsłon.

Czytaj też: Matura 2012. Sprawdź: co, gdzie, kiedy i jak. Egzaminy już wkrótce

W przyszłym tygodniu będziecie mieć niepowtarzalną szansę na obłowienie się w "edukacyjne" osłony, ponieważ czekają nas egzaminy gimnazjalne. 24 kwietnia gimnazjaliści będą pisać część humanistyczną, 25 kwietnia - matematyczno-przyrodniczą, a dzień później - sprawdzian z języka obcego nowożytnego.

Czytaj też: Konkurs edukacyjny. Jak pisać, żeby wygrać?

Nagrodę główną - 500 zł, otrzyma ten Autor, który zakwalifikował się przynajmniej do jednego z ośmiu etapów konkursu i którego materiały uzyskały łącznie największą liczbę odsłon w trakcie trwania edukacyjnego konkursu. Dwie kolejne nagrody, 200 i 100 zł, przypadną autorom, których teksty zyskały kolejne liczby odsłon.

Konkurs trwa do północy 4 czerwca 2012 roku.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.