Facebook Google+ Twitter

Konkurs filmowy „Szkoła bez przemocy”. Do wygrania 4 kamery cyfowe!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2007-04-25 14:27

Organizatorzy kampanii „Szkoła bez przemocy” ogłaszają konkurs filmowy promujący ideę kampanii „Szkoła bez przemocy”, czyli zapobieganie i zmniejszanie poziomu przemocy i agresji w szkołach. Do konkursu może przystąpić każdy uczeń, który nie ukończył 21. roku życia. Do wygrania są cztery kamery cyfrowe i osiem odtwarzaczy Mp3!

logo / Fot. logo

Zarejestruj się w konkursie!

Do 20 maja czekamy na amatorskie filmy, które będziemy klasyfikować w dwóch kategoriach konkursowych:

1. Krótki film reklamowy (do 30 sekund) – reklama społeczna kampanii, czyli filmy promujące cele kampanii - pozytywne wzorce zachowań, jak radzić sobie z przemocą bez przemocy; chcemy, żeby młodzież pokazała swoje pomysły na szkołę, gdzie nie ma przemocy i do której chodzi się z ochotą i przyjemnością; realizowane filmy powinny być zgodne z zasadami kodeksu „Szkoły bez przemocy”.

2. Film dokumentalny - reportaż (do 3 minut) – młodzież ma okazję pokazać, co w zakresie przeciwdziałania przemocy dzieje się u nich w szkołach, jak się w nich czują, itp.

Wszystkie nadsyłane filmy mogą powstać przy użyciu telefonu komórkowego, aparatu cyfrowego czy też kamery cyfrowej. Przystąpienie do konkursu odbywa się poprzez umieszczenie filmu (filmów) na stronie internetowej www.szkolabezprzemocy.pl/film oraz przesłanie pocztą na wskazany adres prawidłowo i kompletnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Do konkursu można również przystąpić ze stron internetowych www.wiadomosci24.pl i www.naszemiasto.pl.

Najlepsze filmy (wybrane przez jury konkursu) będą zamieszczane na stronie internetowej kampanii, gdzie internauci będą mogli na nie głosować.
Przystąpienie do konkursu nie oznacza, iż nadesłany film zostanie dopuszczony do konkursu. Do konkursu zostaną dopuszczone jedynie filmy, które w sposób oczywisty będą nawiązywały do celów i tematyki konkursu, oraz będą spełniały wszystkie warunki Regulaminu Konkursu. Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej kampanii: www.szkolabezprzemocy.pl/film

Nagrodami w konkursie są: 4 kamery cyfrowe Sony DCR-DVD 109E – nagroda główna, 8 odtwarzaczy Mp3 iRiver S10 – wyróżnienia. Nagrody będą przyznawane w wyniku głosowania internautów oraz decyzji jury konkursowego. W każdej kategorii przyznane zostaną dwie nagrody główne – jedna dla zwycięzców głosowania internautów i jedna dla zwycięzców decyzji jury konkursowego oraz cztery wyróżniania – dwa dla zwycięzców głosowania internautów i dwa dla zwycięzców decyzji jury konkursowego.

Jury:
Mateusz Dymek – reżyser
Ewa Czemierowska – psycholog
Magda Chudzikiewicz – Polskapresse
Monika Kulik – Fundacja Grupy TP
Dorota Łojewska – Media Regionalne

Termin nadsyłania filmów oraz formularzy zgłoszeniowych upływa 20 maja 2007 roku (decyduje data stempla pocztowego). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 25 maja 2007 r.
O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną poinformowaniu telefonicznie i pisemne do dnia 31 maja 2007 r.
Kontakt w sprawie konkursu: Biuro Kampanii „Szkoła bez przemocy”
tel.: 0-22-833-89-04
e-mail: szkolabezprzemocy@profile.com.pl
www.szkolabezprzemocy.pl/film

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.05.2007 00:06

To po co kamery jak nie będzie przemocy? Nie będzie co nagrywać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.