Facebook Google+ Twitter

Konkurs fotograficzny dla amatorów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-10-09 20:08

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza fotografów amatorów do udziału w trzeciej edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Na zwycięzców czeka atrakcyjny sprzęt fotograficzny. Konkurs trwa do 13 listopada.

„Mazowsze bliskie sercu” to konkurs dla tych, którzy lubią fotografować, mieszkają lub uczą się na Mazowszu, znają ludzi i miejsca, które warto pokazać innym – i co ważne, potrafią to zrobić za pośrednictwem fotografii. W tym roku fotografie można nadsyłać w dwóch kategoriach: krajobraz i architektura. Każdy uczestnik może nadesłać po 3 zdjęcia w formacie 13x18 cm.

Prace w formie odbitek oraz zapisu na płycie CD można przynosić bezpośrednio do Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26 w Warszawie lub wysyłać pocztą na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Biuro Prasowe
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa, z dopiskiem: Konkurs „Mazowsze bliskie sercu”.


Zeszłoroczna edycja konkursu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Mazowsza. Do urzędu marszałkowskiego wpłynęło prawie 4 tys. zdjęć. Jury nie miało łatwego wyboru. Ponieważ poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki, postanowiono wyróżnić aż 14 fotografów amatorów.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej mazovia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.