Facebook Google+ Twitter

Konkurs fotograficzny dla mieszczuchów: "Reklama na medal"

Konkurs na odnalezienie najciekawszej realizacji reklamy zewnętrznej jest jednym z wielu oczekiwanych działań promocyjno-edukacyjnych, dzięki którym wzrosnąć ma w społeczeństwie świadomość estetyki przestrzeni publicznych. Pomysł na konkurs powstał w odpowiedzi na obraz przestrzeni publicznych zagraconych wszelkiego rodzaju nośnikami marketingowymi, w szczególności produkowanymi taśmowo billboardami i siatkami elewacyjnymi.

Idea znalezienia oraz pochwalenia najciekawszych i nietypowych realizacji reklamy zewnętrznej jest jednym z pierwszych, ale wielu oczekiwanych działań edukacyjnych, prowadzących do budowy tzw. dobrego smaku w naszym społeczeństwie.

Organizatorzy pragną, z pomocą mieszkańców miast, znaleźć przykłady reklam, które wykraczają poza sztampowe formy. Każda wyjątkowo twórcza realizacja ma szansę na wyróżnienie. Szczególną uwagę zwraca się na promocje ze sfery ambient marketingu.

Udział w konkursie może wziąć każdy. Zgłoszenie jest bardzo proste: wystarczy sfotografować wytropiony przez siebie przykład ciekawej reklamy zewnętrznej i wysłać na adres konkursowy. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają nagrody.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej konkursu.

W obradach jury udział weźmie m.in. Elżbieta Dymna, założycielka stowarzyszenia Miasto Moje a w Nim, jednego z pierwszych inicjatorów walki o uporządkowanie rynku reklamy zewnętrznej. Ponadto organizatorzy zapraszają wszystkich ludzi, którym temat wydaje się bliski do współorganizacji, patronatu lub sponsoringu konkursu.

Terminarz konkursu:
Data rozpoczęcia konkursu: 10 października 2008
Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 15 grudnia 2008
Ogłoszenie wyników: do 22 grudnia

Nagrody:
- tablet Wacom,
- dalmierz laserowy Bosch,
- gra planszowa Monopoly Tu i Teraz z Gdynią na planszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.