Facebook Google+ Twitter

Konkurs Fotograficzny - Fotorzeźba 2009

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-07-28 08:38

Serwis Fotograficzny Fotobank.PL i Fundacja "Wspólnota Gdańska" zapraszają wszystkich miłośników fotografii odwiedzających Wystawę Rzeźb z Piasku na plaży w Gdańsku Jelitkowie do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie rzeźb.

Konkurs ma formę otwartą. Swoje prace mogą nadsyłać zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronie konkursowej fotorzezba.pl. Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.

Do konkursu zostaną zakwalifikowane wszystkie prace nadesłane w terminie (do 31 sierpnia) i zgodne z tematem. Wyboru trzech najlepszych dokona specjalnie powołane jury. Nagrodami są: odtwarzacz mp3, pendrivy oraz upominki ufundowane przez organizatorów.

Organizatorem konkursu jest serwis Fotobank.PL oraz Fundacja Wspólnota Gdańska. Fotobank.PL oferuje szeroki zakres usług fotograficznych, m.in. w zakresie fotografii prasowej, reklamowej oraz dokumentacyjnej, a także bazę zdjęć archiwalnych z wielu wydarzeń politycznych, kulturalnych i sportowych w Trójmieście. Fundacja Wspólnota Gdańska jest organizatorem m.in. Międzynarodowego Pleneru Rzeźby z Piasku i towarzyszącej mu wystawy, wspiera również wiele inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych w Trójmieście.

Materiał filmowy o konkursie dostępny rzezbyzpiasku.pl

Fotografujcie o każdej porze, przy każdej pogodzie - być może najmniej oczekiwana chwila przyniesie najciekawsze zdjęcie.

Autor: Karolina Misztal-Świderska
Materiały prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.